FOTO/ Opozita në marshim, mesazhet mbeten tek Kryeministria

Hënë, 13 May 2019 20:18

Edhe pse opozita ka nisur prej rreth një ore, marshimin e protestës, është kujdesur që mesazhet e qarta të saj, të mbeten ende në muret e kryeministrisë.

Ashtu si në tubimin e 11 majit, në muret e godinës qeveritare shkruhen mesazhet e opozitës së bashkuar.

WhatsApp-Image-2019-05-13-at-20.12.19-1.jpegWhatsApp-Image-2019-05-13-at-20.12.23-1.jpegWhatsApp-Image-2019-05-13-at-20.12.15-1 (1).jpeg

Modifikuar më Hënë, 13 May 2019 20:37

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Sejamini: Shqipëria i pari vend në botë pa Gjykatë Kushtetuese e Gjykatë të Lartë

Politikë

Sejamini: Shqipëria i pari vend në botë pa Gjykatë Kushtetuese e Gjykatë të Lartë

Publicisti Neritan Sejamini ka reaguar me një shenim në faqen e tij në facebook për situatën në të cilën ndodhet sitemi i drejtësië në vend. “Dje Shqiperia u bë vendi i...

Dua Lipa, Orlando Blum dhe yjet që shkëlqejnë në Kanë

Show-biz

Dua Lipa, Orlando Blum dhe yjet që shkëlqejnë në Kanë

Në edicionin e 72-të të Festivalit të Filmit në Kanë nuk ka munguar as këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa. Fotot flasin vetë për shkëlqimin e yjeve...

Panariti: Shqipëria, si një "kavje"  eksperimentesh të dështuara

Politikë

Panariti: Shqipëria, si një "kavje" eksperimentesh të dështuara

Ish-deputeti i LSI-së, Edmond Panariti, reagon për keqqeverisjen e Edi Ramës,  ku, sipas tij, jemi bërë si kavje eksperimenti për qeverinë, duke harruar faktin se kaviet dëmtohen në rast mossuksesi...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!