Rama fushatë me enë kuzhine

E mërkurë, 26 June 2019 20:11

Meqenëse vetw lideri suprem i bandës kriminale të Rilindjes nuk i numëron dot paratë e llogarive ofshore dhe është bërë si Madam Pompadur, shqiptarëve u ka lënë urinë. Urinë dhe zhurmën e enëve të guzhinës. Lideri suprem i parave të vjedhura me çdo lloj forme qoftë me dy P, apo tre, ka filluar fushatën me enë guzhine kazan, tepsi garuzhden që e përdor për vete, lugët e ngrënies që i ka për modelin Spiropali. Sepse doganat, tatimet dhe ca gjëra të tjera në raport me kokainën dhe trafiqet po kaq të rëndësishëm si kokaina janë për lugë të vogla që iu jepen tipa të llojit Spiropali. Sa për popullin le të kënaqet me zhurmën e enëve të kuzhinës së Ramës dhe të fërkojë barkun bosh, pikërisht si atëherë para 90, kur u gëzohej sazeve dhe daulleve në 7 të mëngjesit duke fërkuar prap barkun bosh./ Redaksionale

Modifikuar më E mërkurë, 26 June 2019 22:16

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Ish-deputeti: Rama i urren studentët sepse …

Politikë

Ish-deputeti: Rama i urren studentët sepse …

Ish-deputeti i Partisë Demokratike përmes një postimi në Facebook ka reagur në lidhje me lajmin se tarifat e studentëve për vitin akademik 2019-2020 Bachelor do të jenë po aq sa...

Aromë nëne... Sofia Loren kthehet në setin e xhirimit

Art

Aromë nëne... Sofia Loren kthehet në setin e xhirimit

Për hir të dashurisë së djalit, Edoardo, aktorja e madhe Sophia Loren, 84 vjeçe kthehet në skenë e filmit. "Jeta përpara teje" titullohet titulli i filmit i frymëzuar nga romani i...

Prekëse/ Me zë të dridhur Laura Konda largohet pas 20 vitesh nga Zëri i Amerikës

Aktualitet

Prekëse/ Me zë të dridhur Laura Konda largohet pas 20 vitesh nga Zëri i Amerikës

Pas dy dekadave te Zëri i Amerikës, ikona e televizionit, gazetarja, Laura Konda do të largohet. Teksa i dridhej zëri nga emocionet, Laura Konda i dha lamtumirë ekranit, ndërsa transmetohej...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!