Kush është Jola e tregon moviola: Gazetari bën konstatimin e fortë mbi "truprojen" e Ramës

Tuesday, 09 July 2019 17:44

Fotot e një vajze që punon në gardë dhe është parë shpesh të shoqërojë Ramën gjatë kohëve të fundit janë kthyer në një debat publik në vend, nëse është apo jo truproje e kryeministrit.

Në një reagim gjatë ditës së sotme, Gard e punon se është punonjëse e saj, por jo truproje e Ramës, ndërsa ka mjaft foto ku ajo i qendron pranë kryeministrit duke lënë të kuptohet se ka detyrë mbrojtjen e tij.

Në një reagim në Facebook, ish-këshilltari i Nanos dhe tashmë një personazh mjaft i njohur për sqimen e tij në komentimin e ngjarjeve politike, Ylli Dylgjeri bën një konstatim tjetër.

"Kush është Arbjola na e tregon moviola", shkruan ai në Facebook duke theksuar se pamjet tregojnë se ajo i ri një metër larg Ramës duke qenë kështu në rolin e truprojes.

"Çfarë është Albjola? Thjesht fare. Na e tregon maviola. I kthejmë pamjet e regjistruara te aktiviteve te kryeministrit dhe hop na del Albjola. Ne s'do pyesim tani Bildin! Teknika ketu nuk te le më te gabosh. Maviola tregon se ku rri Albjola...dhe Albjola i rri 1 meter pas Te Parit. Kryeministrit. Albjola ne foto nuk eshte shoqeruese e pare e Missit por e Misterit, shkruan Dylgjeri.

 

Modifikuar më Tuesday, 09 July 2019 17:52

1 koment

  • Përgjigju rodric camela

    Hënë, 15 July 2019 21:40 komentuar nga rodric camela

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Keshilla e avokatit për shqiptarët që jetojnë pa dokumenta në SHBA

Aktualitet

Keshilla e avokatit për shqiptarët që jetojnë pa dokumenta në SHBA

Nga Avokati Kieran Both Emigrantët në mbarë Shtetet e Bashkuara janë trembur nga lajmet e fundit lidhur me bastisjet në shkallë të gjerë të ndërmarra nga DHS (Departamenti i Sigurisë Kombëtare)...

Emigracioni në Mesdhe, Italia stopon dokumentin e Parisit

Globi

Emigracioni në Mesdhe, Italia stopon dokumentin e Parisit

Italia ka refuzuar të nënshkruaj dokumentin e Parisit pas takimit informal mbi emigracionin në Mesdhe që u mbajt sot në kryeqytetin francez. Ministri i Brendshëm italian Matteo Salvini nuk ka marrë...

Aksident në Shkodër, makina përplas motoristin e biçiklistin

Aktualitet

Aksident në Shkodër, makina përplas motoristin e biçiklistin

Një aksident ka ndodhur në Shkodër, ku për pasojë janë plagosur dy persona. Aksidenti ka ndodhur në rrugën Shkodër-Lezhë në fshatin Beltojë e në të janë përfshirë një motor tip...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!