Presidenti Meta uron tifozët e skuadrës “Celtic FC” dhe kujton golin e paharruar të Rudi Vatës

E Enjte, 11 July 2019 10:20

Presidenti Ilir Meta është shfaqur mjaft aktiv mëngjesin e sotëm, në rrjetet sociale.

Pas takimit që zhvilloi me mbështetësit e ekipit CelticFC në Sarajevë, Presidenti Meta ka postuar në faqen e tij në facebook foto me bluzën e këtij ekipi të njohur.

Kjo i dedikohet tifozëve të këtij ekipi në mbarë e botën shkruan kreu i shetit. Bluza që Meta ka postuar në foto eshte dhuratë e Rudi Vatës dhe është hedhur në shenjë mirënjohje  që tifozat e celtic i kanë bërë postimit të presidentit gjatë takimit në Sarajevë.

Në vijim postimet e presidentit Meta:

Ju uroj tifozëve të @CelticFC vetëm fitore dhe ju përshëndes me këtë gol të paharruar të Rudi Vatës në derbin e jetës suaj!

Mirëmëngjes! Kjo foto sot u dedikohet të gjithë tifozëve të jashtëzakonshëm të @CelticFC☘ anë e mbanë botës. Kjo bluzë është dhuratë nga miku im Rudi Vata. Pas takimit në Sarajevë besoj në: “Once you’re a Celt you’re always a Celt … Hail Hail

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Gruaja ia “thyen” për koke laptopin të dashurit, e zuri duke shikuar femra tjera

Globi

Gruaja ia “thyen” për koke laptopin të dashurit, e zuri duke shikuar femra tjera

Një grua e zemëruar i la pasagjerët tjerë në aeroplan të shokuar, pasi ia theu për koke laptopin të dashurit të saj, të cilin e akuzoi se po shikonte gra...

Kartëmonedha prej 5 euro që vlen sa 500, verifikoni mos e keni

Kuriozitete

Kartëmonedha prej 5 euro që vlen sa 500, verifikoni mos e keni

Në mesin e kartëmonedhave euro që aktualisht janë në qarkullim, ekzistojnë disa mostra që për shkak se gjenden rrallë janë shndërruar në subjekt të koleksionistëve të parave. Meqenëse pas zbulimit ato...

I nxehti Saharian “viziton” përsëri Shqipërinë

Aktualitet

I nxehti Saharian “viziton” përsëri Shqipërinë

I nxehti nga Afrika do të avancojë me tej drejt vendit tonë. Temperaturat do të jenë më të larta në zonën qendrore dhe zonat bregdetare. Parashikohet të regjistrohen vlera të...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!