Rama vendos të ikë bashkë me Xhafën

E mërkurë, 16 May 2018 12:13

Rama në mbledhjen e grupit kuvendor mbrojti deri fund ministrin e tij të brendshëm, Fatmir Xhafaj. U bë e qartë për të gjithë që Rama ka vendosur të ikë bashkë me Xhafën. Si Rama dhe Xhafa janë një e të pandarë, prandaj u pa qartë që duhet kërkuar ikja e të dyve dhe jo vetëm e ministrit. Rama si shef drejtues i mbjelljes së vendit me kanabis na tregoi se fundi i tij do të jetë edhe fundi i Xhafës. I gjithëpushtetshmi Rama nuk i lëshon kollaj pjesët themelore të pushtetit të tij. ngjitet e bie bashkë me ta, pavarësisht se respekti për njeriun për të nuk ekziston. Respekti për trafikun është motiv kryesor.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

VIDEO / Si mund të humbet një rast i tillë! Luliç bën gafën e vitit

Sport

VIDEO / Si mund të humbet një rast i tillë! Luliç bën gafën e vitit

Nëse ekziston një çmim për “Golin e vitit”, atëherë duket të ekzistojë një çmim edhe për “Gafën e vitit” dhe të keni të sigurt se atë do ta fitojë Senad...

FOTOT/ 9 të famshëm që refuzuan role simbolike dhe humbën shansin e madh

Kulturë

FOTOT/ 9 të famshëm që refuzuan role simbolike dhe humbën shansin e madh

Shumë filma do të kishin qenë ndryshe me aktorë të tjerë. Disa aktorë i refuzuan shumë role simbolike për arsye të ndryshme si angazhimet në një tjetër projekt filmik ose...

“Shqipëria po i afrohet një diktature, krimi është lënë në bordurë”

Politikë

“Shqipëria po i afrohet një diktature, krimi është lënë në bordurë”

Deputeti Dashamir Shehi shprehet se Shqipëria po i afrohet një diktature dhe se krimi është lënë në bordurë. Ai shton se, opozita do të hyjë në zgjedhje dhe do t'i...