Rama vendos të ikë bashkë me Xhafën

E mërkurë, 16 May 2018 12:13

Rama në mbledhjen e grupit kuvendor mbrojti deri fund ministrin e tij të brendshëm, Fatmir Xhafaj. U bë e qartë për të gjithë që Rama ka vendosur të ikë bashkë me Xhafën. Si Rama dhe Xhafa janë një e të pandarë, prandaj u pa qartë që duhet kërkuar ikja e të dyve dhe jo vetëm e ministrit. Rama si shef drejtues i mbjelljes së vendit me kanabis na tregoi se fundi i tij do të jetë edhe fundi i Xhafës. I gjithëpushtetshmi Rama nuk i lëshon kollaj pjesët themelore të pushtetit të tij. ngjitet e bie bashkë me ta, pavarësisht se respekti për njeriun për të nuk ekziston. Respekti për trafikun është motiv kryesor.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Pas golit të dytë tifozët Kuq e Zi hodhën sende ndaj portierit

Sport

Pas golit të dytë tifozët Kuq e Zi hodhën sende ndaj portierit

Kombëtarja Shqiptare ka pësuar edhe golin e dytë para pak minutash në stadiumin “Loro Boriçi”, ndërsa mesfushori i Milanit, Calhanoglu vrapoi të festojë poshtë tribunës së tifozëve shqiptarë, çka provokoi...

Vrasja e avokatit të Shullazit, gazetari tregon takimin e fundit me të: Jam shokuar

Aktualitet

Vrasja e avokatit të Shullazit, gazetari tregon takimin e fundit me të: Jam shokuar

I ftuar në studion e “Report Tv”, gazetari Elton Qyno, ka rrëfyer takimin e fundit me avokatin Ravik Gurra, i cili u ekzekutua mbrëmjen e sotme në qytetin e Elbasanit. Qyno...

Dhoma e Avokatisë: Autorët e vrasjes së Ravik Gurrës të vihen para drejtësisë

Aktualitet

Dhoma e Avokatisë: Autorët e vrasjes së Ravik Gurrës të vihen para drejtësisë

Dhomave e Avokatisë së Shqipërisë ka reaguar lidhur me vrasjen në Elbasan të avokatit të njohur Ravik Gurra. Përmes një deklarate për mediat, Dhoma e Avokatisë kërkon që ngjarja të trajtohet...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!