Zyrtarisht qeveria shqiptare thotë se nga autoritetet holandeze nuk ka ardhur asnjë shqetësim për krimin shqiptar. Zëvendës ministrja e Brendshme,…
Gazetari Berat Buzhala ka paralajmëruar sot në mbrëmje se vendimi i Holandës për rikthimin e vizave me Shqipërinë pritet të…
Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka debatuar në studion e "360 gradë" me gazetarin Erl Murati në lidhje me dosjen…
Gazetari Berat Buzhala, botues i gazetës Express deklaroi në Open se tregun e narkomafia-s e mban me nder Shqipëria dhe…
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi e ftuar në “Ora News” ka folur në lidhje me protestat e opozitës kundër qeverisë…
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi e ftuar në emsionin "360 Gradë" në RTV Ora teksa komentoi titullin e emisionit “Kryemadhi…
Grabitjen e fundit në Rinas, ish-kryeministri Sali Berisha e cilëson si grabitje shtetërore. Sipas tij tani po kërkohen autorët e…
Ish-kryeministri Berisha ka refuzuar dhe mohuar në mënyrë kategorike që të ketë një ulje në bisedime me Edi Ramën si…
I ftuar në Abc News, ish kryeministri Sali Berisha foli edhe për grabitjen e fundit në aeroportin e Rinasit ku…
Kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi i ftuar në rubrikën intervistë në RTV Ora tregoi tre faktorët që po çojnë në…
Këshilli Kombëtar i PD vendosi sot që të zyrtarizojë qëndrimin për të mos marrë pjesë në zgjedhjet e ardhshme vendore…
Rivendosja e vizave për shqiptarët duket se do të jetë vendimi më i keq për Shqipërinë. Ish-kryeministri Sali Berisha tha…

Lajmet e fundit

Ish-zv/ kryeministrja padit Ramën, kërkon rikthimin tek Avokatura e Shtetit

Politikë

Ish-zv/ kryeministrja padit Ramën, kërkon rikthimin tek Avokatura e Shtetit

Ish-zv/kryeministrja teknike Ledina Mandia ka paditur kryeministrin duke kërkuar rikthimin e saj në Avokaturën e Shtetit. Sipas ekstraktit të depozitimit të padisë në Gjykatën Administrative, kërksa e ish-numrit dy të qeverisë...

Zgjedhjet presidenciale, nesër zhvillohet raundi i parë në Maqedoninë e Veriut

Politikë

Zgjedhjet presidenciale, nesër zhvillohet raundi i parë në Maqedoninë e Veriut

Ditën e nesërme do të zhvillohe raundi i parë i zgjedhjeve presidenciale. Votuesit do të duhet të zgjedhin midis tre kandidatëve: shqiptarit Blerim Reka, i cili kandidon si i pavarur...

Duhet apo nuk duhet të konsumohen fruta në fund të një vakti?

Shëndeti

Duhet apo nuk duhet të konsumohen fruta në fund të një vakti?

Në temën e dietës ka besime të gabuara që gjithashtu mund të çojnë në pasoja negative për shëndetin. Këto shpesh janë klishe që janë privuar nga çdo themel shkencor. Pikërisht...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!