Nga studio e Report Tv, nënkryetarja e LSI-së, Erisa Xhixho, e pyetur se çfarë do të ndodhë në votimet e…
Artisti Laert Vasili, ose i njohur ndryshe dhe si servil i kryeministrit Edi Rama, nga euforia e madhe për të…
Kreu i FRPD-së, Belind Këlliçi në një lidhje direkte me emisionin ‘Dritare’, deklaroi se ditën e diel në 30 qershor…
Nismës #EdheUnë i bashkohet edhe një ndër poetët më të njohur shqiptarë në Paris, Niko Dhales. Përmes një postimi në Facebook,…
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha u bëri thirrje shqiptarëve të braktisin zgjedhjet e 30 qershorit. Në një deklaratë nga…
Shefi i të djathtës Lulzim Basha në një dalje për publikun foli pwr çështjet kryesore që kanë pllakosur vendin këto…
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha tha se kryeministri Edi Rama ka zgjedhur të nxisë dhunën. Në një deklaratë nga…
Në një komunikim për mediat nga selia blu, kryetari i PD-së uLulzim Basha ka komentuar vendimin e kryeministrit Edi Rama…
Reagim i ish-kryeministrit Sali Berisha për dhunën që policia ushtroi ndaj gruas së poetit martir Havzi Nela: Monstra e Pluralizmit,…
Kreu i Partisë Republikane Fatmir Mediu i ka kthyer përgjigje kreut të qeverisë Edi Rama. Ai thotë se që të…
Nga Albana Vokshi/  EDI RAMA REFUZON TË BËJË TESTIN E DROGËS NË GJYQIN QË KA HAPUR NDAJ MEJE PËR DENOCNIMET…
Ish-kryebashkiaku i natës, Briken Fejzullai ka ironizuar Kryeministrin Rama lidhur me sjelljen e tij të veshjes publike, ku ka çuditur…

Lajmet e fundit

Tabaku: KiE vendim të paprecedent, Rama vijon realitetin paralel

Politikë

Tabaku: KiE vendim të paprecedent, Rama vijon realitetin paralel

Ish-deputetja e PD Jorida Tabaku me anë të një statusi në rrjetin social “Facebook” shkruan se Këshilli i Europës ka marrë një vendim të paprecedent që të mos ndjekë nga...

Kryebashkiaku i Kamzës Xhelal Mziu fton  qytetarët: Të bashkuar t'i themi 'Stop' Krimit!

Politikë

Kryebashkiaku i Kamzës Xhelal Mziu fton qytetarët: Të bashkuar t'i themi 'Stop' Krimit!

Kryetari i Bashkise se Kamzës Xhelal Mziu i bën thirrje të gjithë qytetarëve të bashkohen për t’i thënë “Stop Krimit”, në mbrojtje të institucioneve publike, Kushtetutës dhe lirive e të...

42 të arrestuar për trafikimin e mbi 1,5 ton drogë në BE, kreu i grupit kapet në Shqipëri

Aktualitet

42 të arrestuar për trafikimin e mbi 1,5 ton drogë në BE, kreu i grupit kapet në Shqipëri

42 persona janë arrestuar si pjesë e një operacioni masiv policor të shtrirë në Shqipëri dhe gjashtë shtete të Bashkimit Europian. Në Shqipëri, është vënë në pranga në Shkodër një...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!