Reperi Sean “Diddy” Combs është zbuluar si blerësi i një pikture të Kerry James Marshall. Ai ka blerë pikturën në…
Ambasadorja e markës “Puma”, Selena Gomez kishte veshur atletet e linjës së re “Defy” të markës sportive të Gjermanisë, e…
Stephanie Adams, 47 vjeç, ish modele e Playboy dhe djali i saj Vincent, 7 vjeçar, u gjetën të vdekur pasi…
Dasma mbretërore mes Princ Harry-t dhe Meghan Markle ka marrë të gjithë vëmnedjen e botës ditën e sotme, teksa po…
Rigels Rajku, i njohur ndryshe si Noizy, është një prej reperëve më të suksesshëm shqiptarë. Këngët e tij kthehen gjithmonë…
The Weeknd shkroi një album për Selena Gomez të cilin fansat kurrë nuk do ta dëgjojnë. Këngëtari 28-vjeçar zbuloi se…
Reperi i famshëm amerikan, Sean “Diddy” Combs, i njohur më parë edhe si Puff Daddy dhe P Diddy, ka blerë…
Kendall Jenner është përfshirë në një aksident automobilistik, gjatë qëndrimit të saj në Kanë për Festivalin e Filmit. Sipas mediave…
Duket sikur fundi i shtatzënisë së këngëtares Xhensila Myrtezaj erdhi shpejt por në fakt nuk është kështu. Jemi ne që…
Shtëpia gjigante që Majkëll Xhordan ka ndërtuar në Çikago vazhdon të jetë në shitje edhe pas gjashtë vitesh. Ai paguan…