Bes Kallaku ka reaguar ashpër në Instagram pasi nëpër portalet shqiptare u publikua një lajm që bënte me dije se…
Klaudia Pepa është një prej balerinave shqiptare më të përfolura dhe njëkohësisht një prej emrave të baletit që ka çuar…
Një koncert i Dua Lipës për të shënuar përvjetorin e parë të muzeut Louvre Abu Dhabi u anullua për shkak…
Gjysmë viti pas shkurorëzimit nga ish-gruaja e tij, Jenna Dewan, aktori Channing Tatum është në lidhje të re me këngëtaren…
Ish modelja dhe prezantuesja televizive, Yolanda Hadid, ka shumë gjëra me të cilat mund të krenohet. Të tre fëmijët e…
Ajo kurrë nuk dëshiron që të qëndrojë në hije, por do të jetë në qendër të vëmendjes. Dhe kudo që…
Ajo njoftohet se ka angazhuar një ekip privat të zjarrfikësve për të shpëtuar shtëpinë e saj të fshehur prej 60…
Një 26-vjeçare nga Zelanda e Re ka treguar dhuratat që merr nga ata që quhen “babusha”. Brooke West thotë se…
Ku është tani dhe çfarë është duke bërë një nga fitueset e “The Voice Italia”? Këtë pyetje ka ngritur media…
Është e pamundur që në një sezon të Dance With Me të mos diskutohet të paktën një çift për një…
Shtëpia e këngëtares me famë botërore Miley Cyrus është djegur plotësisht nga zjarri që pushtoi lagjen VIP në Kaliforni ditët…
Çifti, Ryan Reynolds dhe Blake Lively janë padyshim gjithmonë në qendër të diskutimeve dhe komenteve. Konsiderohen si më të bukurit…

Lajmet e fundit

Propozimi I Sandër Lleshajt për postin e Ministrit të Brendshëm, Nishani: Ja çfarë do të bëja po të isha President...

Politikë

Propozimi I Sandër Lleshajt për postin e Ministrit të Brendshëm, Nishani: Ja çfarë do të bëja po të isha President...

  Ish Presidenti, Bujar Nishani ka treguar se si do të vepronte sa I përket propozimit për të dytën herë nga Kryeministri Rama të Sandër Lleshajt për postin e Ministrit të...

Haradinaj: Lista Serbe nuk mund të rrëzojë qeverinë

Bota Shqiptare

Haradinaj: Lista Serbe nuk mund të rrëzojë qeverinë

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj u shpreh se Qeveria mund të bjerë, por jo për shkak se ka marrë një vendim prej të cilit siç tha ai “është hidhëruar Lista...

Shpërthen bombola e gazit, shtëpia në Elbasan mes flakësh

Aktualitet

Shpërthen bombola e gazit, shtëpia në Elbasan mes flakësh

Është përfshirë nga flakët një banesë në Elbasan pasi shpërtheu një bombol gazi.Ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme në fshatin Katundi Ri, ku si pasojë ka mbetur i plagosur lehtë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!