FOTO/ Aurela Hoxha shfaqet ashtu siç nuk e keni parë

Hënë, 15 October 2018 18:27

Aurela Hoxha njihet për fotot provokative që i poston.

Në llogarinë e saj në Instagram, Aurela është tejet aktive dhe shpesh ndan me ndjekësit foto nga më provokativet, shkruan lajmi.net

E veshur ngushtë e gjysmë e tillë shfaqet dhe pranon komente të ndryshme nga ndjekësit që në numër i ka të shumtë.

Së fundmi ajo ka zgjedhur të paraqitet si kurrë më parë pa përdorur fare grim.

auuu 768x670

Modifikuar më Hënë, 15 October 2018 18:29

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

George Clooney drejt divorcit? Bashkëshortja e tij ka marrë fëmijët dhe është larguar

Show-biz

George Clooney drejt divorcit? Bashkëshortja e tij ka marrë fëmijët dhe është larguar

Martesa e tyre katërvjeçare konsiderohet të jetë një nga më të qëndrushmet në showbiz. Por dje, raportet e bujshme pohuan se George dhe Amal Clooney janë në shkëmbinj. Martesa e tyre...

'Karteli kriminal i stomatologëve’

Aktualitet

'Karteli kriminal i stomatologëve’

Prej fillimit të 2019-s, klinikat dentare në vend janë të detyruara që të bazohen në listën e re me çmimet dysheme për shërbimet bazë që ofrojnë. Për një mbushje dhëmbi...

Paskemi dasmë: Martohen Fero dhe Arbenita Ismajli

Show-biz

Paskemi dasmë: Martohen Fero dhe Arbenita Ismajli

Disa javë më parë, reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli u bënë kryefjala e mediave dhe çifti më i komentuar në rrjete sociale. Dedikimet e ëmbla për njëri-tjetrin e më...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!