Dakota, e mahnitshme në tapetin e kuq

E mërkurë, 17 October 2018 13:00

Ajo së fundmi i ka mohuar thashethemet se është shtatzënë në pritje të fëmijës së parë me të dashurin e saj Chris Martin.

Dhe Dakota Johnson u shfaq mahnitëse të martën në Londër, në premierën e filmit të saj të ri Suspiria.

Aktorja 29 vjeçare u shfaq e mahnitshme në tapetin e kuq, e veshur në një fustan të gjatë të bronztë, në të cilin ekspozoi gjoksin pa sytjena.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Kapen 144 kg kokainë në Maltë, një pjesë do vinte në Shqipëri

Aktualitet

Kapen 144 kg kokainë në Maltë, një pjesë do vinte në Shqipëri

Autoritetet e Maltës kanë sekuestuar një tjetër ngarkesë me kokainë, e cila kishte për destinacion Shqipërinë dhe Malin e Zi. Malta Today shkruan se sasia prej 144 kg kokainë ishte e...

Grabitja në Rinas, zbardhen identitetet e 4 të arrestuarve

Aktualitet

Grabitja në Rinas, zbardhen identitetet e 4 të arrestuarve

Zbardhen emrat e 4 personave të arrestuar të dyshuar për grabitjen e miliona eurove në pistën e aeroportit të Rinasit. Të arrestuarit janë F. Beqiraj, Alkond Bengasi, R. Sula dhe Saimir...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!