Enca kërkon burrë në Paris, ekspozon gjoksin bombastik në maksimum

E mërkurë, 17 October 2018 13:51

Ashtu siç njoftoi dhe më parë, Enca është nisur për disa ditë pushimi në Paris, vend që ka zgjedhur për të festuar dhe ditën e saj të lindjes.

Ndërkohë në këtë udhëtim ajo shoqërohet nga motra e saj.

Në videon e publikuar Enca ka thënë, se po pret të gjejë të dashur në Paris, ndërsa e motra i ka sugjeruar, se nuk do ishte keq, nëse do gjente dhe një të dashur femër.

Deri në ditën e fundit këngëtarja shqiptare nuk do i humbasë shpresat të gjejë të dashur në Paris, ndërsa ekspozon gjoksin e saj në maksimum.

Image

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Të dielën, në 96-vjetorin e Shërbimit Pyjor, vjen për lexuesit libri që duhet të kemi në bibliotekë

Aktualitet

Të dielën, në 96-vjetorin e Shërbimit Pyjor, vjen për lexuesit libri që duhet të kemi në bibliotekë

Me datën 27 Janar është dita e Shërbimit Pyjor Shqiptar, më saktë 96 vjetori i këtij shërbimi.| Në këtë ditë të shënuar për shërbimin pyjor, vjen inaugurimi i botimit “Pyjet e...

Genc Deromemaj: Përvjetorin e vdekjes së Ismail Qemalit, Bashkia e Vlorës e kthen në një festë të PS

Politikë

Genc Deromemaj: Përvjetorin e vdekjes së Ismail Qemalit, Bashkia e Vlorës e kthen në një festë të PS

Kreu i degës së PD, Vlorë, Genc Deromemaj, ka reaguar sa i përket mënyrës skandaloze se si bashkia Vlorë përkujton Ismail Qemalin. Përmes një statusi në FB, Deromemaj thotë se...

100- vjetori/Ismail Qemali në letërsi dhe artet shqiptare

Kulturë

100- vjetori/Ismail Qemali në letërsi dhe artet shqiptare

Me rastin e 100-vjetorit te vdekjes se Ismail Qemalit, po botojme nje sere veprash artistike ku trajtohet figura madheshtore e plakut te Vlores qe shpalli Pavaresine dhe ngriti Falmutrin me...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!