Nuk e keni parë asnjëherë kështu, Oriola Marashi po i tremb të gjithë me pamjen

E mërkurë, 17 October 2018 13:56

Ajo është padyshim një nga modelet më të komentuara të showbiz-it dhe çdo e re rreth saj përbën kuriozitet për publikun.

Është fjala për modelen Oriola Marashi, e cila pak kohë më parë komentohej shumë për fotot dhe videot provokuese.

Por së fundmi ajo ka vendosur të tërhiqet paksa nga jeta publike duke postuar rrallë të tilla imazhe.

Ndërsa dje ajo ka postuar një fotografi që i ka habitur të gjithë. Me anë të një filtri, Oriola është transformuar në pamje. Në foto ajo shkruan se kështu do ishte fytyra e disa personave nëse do i reflektohej shpirti.

Image

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Bardhi: Banda ‘Shullazi’ vendosi Jurgis Çyrben deputet të PS

Politikë

Bardhi: Banda ‘Shullazi’ vendosi Jurgis Çyrben deputet të PS

Ish-ministri i Drejtësisë, Gazmend Bardhi, të enjten, deklaroi se pas një hetimi të nisur kryesisht në shkurt të 2016, prokuroria për Krime të Rënda vuri nën përgjim dhe vëzhgim Emiljano...

Liga e Kombeve/ Spanja mban Kroacinë në lojë, fitore në limite për djemtë e Daliç

Sport

Liga e Kombeve/ Spanja mban Kroacinë në lojë, fitore në limite për djemtë e Daliç

Kroacia ka arritur të marrë tri pikë shumë të rëndësishme përballë Spanjës, duke mbajtur gjallë shpresat për një kualifikim në fazën e “PlayOff” në Ligën e Kombeve. Djemtë e Daliç kanë...

Banorët e Astirit: Më parë japim jetën, pastaj shtëpitë

Politikë

Banorët e Astirit: Më parë japim jetën, pastaj shtëpitë

Banorët e zonës së Astirit te Unaza e Re, në kryeqytet vijojnë protestat e tyre, kundër mos kompensimit për prishjen e banesave të tyre. Në ditën e 12 të protestës...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!