Moderatorja shqiptare gdhend në trup emrin e njeriut të shtrenjtë

Premte, 09 November 2018 15:53

Rudina Dembacaj njihet nga të gjithë si aktore humori, por së fundmi ajo është edhe moderatore e emisionit të saj. Rudina Dembacaj ka gdhendur në trupin e saj emrin e të bijës, e cila quhet Viktoria.

Ajo e ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj në rrjetet sociale këtë lajm, duke e postuar foton e tatuazhit të bërë në kyçin e njërës dorë, në Instastory. Kujtojmë që vetëm pak kohë më parë, në dorën tjetër, Rudina bëri tatuazh emrin e mbesës së saj Hanas.

 
Image

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Bardhi: Banda ‘Shullazi’ vendosi Jurgis Çyrben deputet të PS

Politikë

Bardhi: Banda ‘Shullazi’ vendosi Jurgis Çyrben deputet të PS

Ish-ministri i Drejtësisë, Gazmend Bardhi, të enjten, deklaroi se pas një hetimi të nisur kryesisht në shkurt të 2016, prokuroria për Krime të Rënda vuri nën përgjim dhe vëzhgim Emiljano...

Liga e Kombeve/ Spanja mban Kroacinë në lojë, fitore në limite për djemtë e Daliç

Sport

Liga e Kombeve/ Spanja mban Kroacinë në lojë, fitore në limite për djemtë e Daliç

Kroacia ka arritur të marrë tri pikë shumë të rëndësishme përballë Spanjës, duke mbajtur gjallë shpresat për një kualifikim në fazën e “PlayOff” në Ligën e Kombeve. Djemtë e Daliç kanë...

Banorët e Astirit: Më parë japim jetën, pastaj shtëpitë

Politikë

Banorët e Astirit: Më parë japim jetën, pastaj shtëpitë

Banorët e zonës së Astirit te Unaza e Re, në kryeqytet vijojnë protestat e tyre, kundër mos kompensimit për prishjen e banesave të tyre. Në ditën e 12 të protestës...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!