Jessie J dhe Channing Tatum konfirmojnë lidhjen

Tuesday, 13 November 2018 14:40

Gjysmë viti pas shkurorëzimit nga ish-gruaja e tij, Jenna Dewan, aktori Channing Tatum është në lidhje të re me këngëtaren Jessie J.

Për lidhjen e tyre është duke u spekuluar qe një kohë, mirëpo ata vetëm tani kanë konfirmuar se janë bashkë.

Jessie J e ka publikuar një video në Instagram nga premiera londineze e shfaqjes “Magic Mike”, ku luan Tatum.

Ajo e ka uruar aktorin për këtë shfaqje dhe ua ka rekomanduar njerëzve që të mos e humbin.

Deri më tani vetëm është spekuluar nga burimet dhe njerëzit që i kanë parë bashkë, kurse kjo është hera e parë që dyshja e konfirmojnë lidhjen e tyre.

Channing në të kaluarën ka qenë i martuar me aktoren Jenna Dewan, me të cilën ka një vajzë.

Në ndërkohë, edhe ish-gruaja e tij ka dalë publikisht me partnerin e saj të ri, Steve Kazee. 

Image
Image

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Arben Kastrati: Filmi “Unë dhe Millosheviqi” do të sjellë aktorë të famshëm botërorë në Kosovë

Kulturë

Arben Kastrati: Filmi “Unë dhe Millosheviqi” do të sjellë aktorë të famshëm botërorë në Kosovë

Është në vlugun e punëve për realizimin e filmit të metrazhit të gjatë “Unë dhe Millosheviqi”, me skenar dhe regji të Arben Kastratit. Në një intervistë të dhënë për KultPlus...

Zgjedhjet e parakohshme të Aleksis Cipras më 30 qershor

Globi

Zgjedhjet e parakohshme të Aleksis Cipras më 30 qershor

 Nga Jannis Papadimitriou    Pas humbjes në zgjedhjet për Parlamentin e BE të dielën, kryeministri i majtë Aleksis Cipras deklaroi zgjedhje të parakohshme në Greqi. Zgjedhjet mund të zhvillohen më 30 qershor. Një humbje...

Panik në Itali! 13 tërmete orët e fundit në Kalabri, njerëzit ikin nga shtëpitë

Globi

Panik në Itali! 13 tërmete orët e fundit në Kalabri, njerëzit ikin nga shtëpitë

Një mori tërmetesh po godet Kalabrinë, pas tërmetit të parë në mesnatë, që i zgjoi të gjithë në panik në orën 1:31 të së hënës dhe bëri që mijëra njerëz t'ia mbathin nga shtëpitë. Në Serre dhe...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!