Buta bën të tijën makinën super të shtrenjtë

E mërkurë, 14 November 2018 17:08

Ka pak kohë që është pjesë e tregut muzikor shqiptar, por reperi Buta duket se ka arritur të fitojë shumë.

Reperi i njohur Buta, së fundmi ka treguar se ka blerë një veturë të re të tipit Mercedes.

“Ju kom than q ka me ble benzin… sum kan besu 😁😁😁”, janë fjalët e tij teksa shfaqet pranë veturës luksoze.

Reperi këtë vit ka korrur suksese të mëdha pasi ka qenë prezent në koncerte të ndryshme pothuajse gjatë gjithë verës.

“Anuloje”, “Merri Merri”, “Mbi re”, “Për trip”, janë disa nga projektet e suksesshme të Butës.

 

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Arben Kastrati: Filmi “Unë dhe Millosheviqi” do të sjellë aktorë të famshëm botërorë në Kosovë

Kulturë

Arben Kastrati: Filmi “Unë dhe Millosheviqi” do të sjellë aktorë të famshëm botërorë në Kosovë

Është në vlugun e punëve për realizimin e filmit të metrazhit të gjatë “Unë dhe Millosheviqi”, me skenar dhe regji të Arben Kastratit. Në një intervistë të dhënë për KultPlus...

Zgjedhjet e parakohshme të Aleksis Cipras më 30 qershor

Globi

Zgjedhjet e parakohshme të Aleksis Cipras më 30 qershor

 Nga Jannis Papadimitriou    Pas humbjes në zgjedhjet për Parlamentin e BE të dielën, kryeministri i majtë Aleksis Cipras deklaroi zgjedhje të parakohshme në Greqi. Zgjedhjet mund të zhvillohen më 30 qershor. Një humbje...

Panik në Itali! 13 tërmete orët e fundit në Kalabri, njerëzit ikin nga shtëpitë

Globi

Panik në Itali! 13 tërmete orët e fundit në Kalabri, njerëzit ikin nga shtëpitë

Një mori tërmetesh po godet Kalabrinë, pas tërmetit të parë në mesnatë, që i zgjoi të gjithë në panik në orën 1:31 të së hënës dhe bëri që mijëra njerëz t'ia mbathin nga shtëpitë. Në Serre dhe...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!