Çiftet e famshëm që shkëlqyen në Golden Globes

Tuesday, 08 Janar 2019 14:04

Golden Globes përveç çmimeve solli edhe shkëlqimin e çifteve të famshme në tapetin e kuq. Çiftet tërhoqën vëmendjen, jo vetëm për shkak të veshjes, por edhe sepse dukeshin aq bukur përkrah njëri-tjetrit.

Emily Blunt dhe John Krasinski

1 33

Emily u listua ndër të veshurat më bukur me fustanin e Alexander McQueen dhe dukej aq bukur përkrah partnerit të saj.

Irina Shayk dhe Bradley Cooper

Screenshot_6.jpg

Si rrallëherë, Irina dhe Bradley kaluan së bashku në tapetin e kuq dhe dukeshin më të bukur se kurrë. Irina kishte zgjedhur një fustan me shkëlqim Versace, ndërsa Bradly, një kostum të bardhë Gucci.

Nicole Kidman dhe Keith Urban

3-10.jpg

Nicole dhe Keith dukeshin shumë të ëmbël, teksa pozonin për fansat në tapetin e kuq.

Lady Gaga dhe Christian Carino

Screenshot_5.jpg

Lady Gaga dhe Christian Carino u drejtuan për në ceremoni të kapur për dore, teksa ylli i “A star is born” shkëlqente e veshur me Valentino.

Tom Kaulitz dhe Heidi Klum

5-9.jpg

Çifti i ri dukeshin shumë të qeshur dhe Heidi përfitoi për të treguar unazën e diamantit në tapetin e kuq.

Catherine 6-6.jpgZeta-Jones dhe Michael Douglas

 

Më të bukur se kurrë, Michael vodhi vëmendjen e të gjithëve, teksa i puthte dorën partneres së tij.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Britania pezullon fluturimet drejt Kajros për arsye sigurie

Globi

Britania pezullon fluturimet drejt Kajros për arsye sigurie

Kompania britanike “British Airways” njoftoi anulimin e fluturimeve drejt kryeqytetit egjiptian Kajro, duke cituar motive sigurie, por pa dhënë sqarime të mëtejshme. Menjëherë pas saj, edhe kompania gjermane “Lufthansa” pezulloi...

Gëzim Muçolli : Fitorja diplomatike e ambasadores Alma Lama kundër Serbisë në Romë

Bota Shqiptare

Gëzim Muçolli : Fitorja diplomatike e ambasadores Alma Lama kundër Serbisë në Romë

Pak ditë më parë, mjaftoi  një shkrim i postuar te portali më i lexuar shqip dhe italisht te shqiptarët e Italisë, Albania NEWS, që të nxisë kërshërinë dhe brengën e...

Përplasen dy makina në Tropojë/ Humb jetën 9-vjeçari, plagosen 5 të tjerë

Aktualitet

Përplasen dy makina në Tropojë/ Humb jetën 9-vjeçari, plagosen 5 të tjerë

Një aksident i rënë ka ndodhur sot në Tropojë. Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën në aksin rrugor Bajram Curri – Sopot. Si rrjedhojë ka ndërruar jetën gjatë transportimit për në...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!