Reperja amerikane tenton të vetëvritet: Ja arsyeja

E mërkurë, 09 Janar 2019 09:42

Reperja amerikane Cupcakke, emri i të cilës është Elizabeth Eden Harris ka tentuar të kryejë vetëvrasje.

Lajmin e ka ndarë me fansat e saj në rrjetet sociale, e cila u sqaron se është mirë, falë ndihmës që kishte kërkuar në spital, si pasojë e gjendjes së saj të rënduar emocionale.

“Kam qenë në depresion për një kohë të gjatë, më falni që nuk e kam bërë publike. Shkova në spital dhe më në fund po gjej ndihmën që të jem e lumtur dhe të bëjë muzikë të mirë. Faleminderit për të gjitha lutjes, ju lutem mos u shqetësoni për mua”, është shprehur reperja.

Modifikuar më E mërkurë, 09 Janar 2019 09:43

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Ngjarja në shkollen e Durrësit, Albana Vokshi: Shteti në duart e kriminelëve, ngjarja u mbajt e fshehtë për dy javë

Aktualitet

Ngjarja në shkollen e Durrësit, Albana Vokshi: Shteti në duart e kriminelëve, ngjarja u mbajt e fshehtë për dy javë

Si ish deputete për dy mandate në këtë zonë, Albana Vokshi ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale, shpreh habinë se, si mundet shteti të fshehë një ngjarje kaq...

Politikë

Dorëheqja e Haradinajt, Noka: Tregoi që është burrë shteti. Rama burrec pushteti

Pas vendimit të kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj për të dhënë dorëheqjen e parevokueshme pas thirrjes që i është bërë nga Gjykata Speciale, reagon edhe ish deputeti i PD, Flamur...

TIRANË/ I moshuari kryen veprime të turpshme para dy minoreneve

Aktualitet

TIRANË/ I moshuari kryen veprime të turpshme para dy minoreneve

Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr. 3, kanë ndaluar 73-vjeçarin L.S me banim në Vlorë, për veprat penale ” Vepra të turpshme” dhe “Ngacmim seksual” Ndalimi i...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!