Batuta e Princit William po bën namin!

E Enjte, 10 Janar 2019 12:23

Princesha Kate Middleto ditën e djeshme festoi ditelindjen e saj.Ajo mbushi 37-vjeç dhe planet të cilat kishte menduar për festën e saj ishin mjaft modeste.

Kate dëshironte një ditë të qetë pranë bashkëshortit të saj dhe fëmijëve por gjërat nuk shkuan ashtu siç duhej, pasi Princit i duhej të merrej me disa çështje bamirësie për mbretërinë.

Princi William ishte në një spital për aktivitetin e bamirësisë dhe shumë fëmijë që e takuan i dhuruan atij disa vizatime ku nuk ngurruan ta uronin edhe për Kate.

Princi i falenderoi teksa pranoi vizatimet e tyre ku shkruhej: “Kate shpresoj të jesh duke festuar ditëlindjen më të bukur që mund të kesh imagjinuar”.  

DwewhnzW0AEkbnO 300x400

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Shehi: Dorëheqja e Haradinajt gjest shtetari, do dalë sërish i pafajshëm

Politikë

Shehi: Dorëheqja e Haradinajt gjest shtetari, do dalë sërish i pafajshëm

Kreu LZHK, Dashamir Shehi e ka konsideruar gjest shtetari vendimin e kryeministrit kosovar Ramush Haradinaj për të dhënë dorëheqjen nga posti. Në studion e lajmeve të RTV Ora, Shehi tha...

Ngjarja në shkollen e Durrësit, Albana Vokshi: Shteti në duart e kriminelëve, ngjarja u mbajt e fshehtë për dy javë

Aktualitet

Ngjarja në shkollen e Durrësit, Albana Vokshi: Shteti në duart e kriminelëve, ngjarja u mbajt e fshehtë për dy javë

Si ish deputete për dy mandate në këtë zonë, Albana Vokshi ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale, shpreh habinë se, si mundet shteti të fshehë një ngjarje kaq...

Politikë

Dorëheqja e Haradinajt, Noka: Tregoi që është burrë shteti. Rama burrec pushteti

Pas vendimit të kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj për të dhënë dorëheqjen e parevokueshme pas thirrjes që i është bërë nga Gjykata Speciale, reagon edhe ish deputeti i PD, Flamur...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!