Foto-Galeri/ Ish-gruaja e aktorit të njohur, shoqëri me transgjinorin

E Enjte, 10 Janar 2019 17:17

Amber Heard, ish-gruaja e aktorit të famshëm Johnny Depp ka marrë vënmendjen e mediave të shoëbizit. Amber Heard pati një shpërthim në “Golden Globe” dhe ai që e shoqëronte, ishte shoku i saj i ngushtë Corey Rae. Modeli dhe aktivisti transgjinor shoqëroi aktoren e Aquaman, për çmimet këtë vit, dhe të dy u fotografuan duke qeshur dhe duke u argëtuar gjatë gjithë natës.
Por një burim i tregon njerëzve se të dy janë vetëm miq dhe nuk kanë asgjë më shumë.

Modifikuar më E Enjte, 10 Janar 2019 17:21

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Pas golit të dytë tifozët Kuq e Zi hodhën sende ndaj portierit

Sport

Pas golit të dytë tifozët Kuq e Zi hodhën sende ndaj portierit

Kombëtarja Shqiptare ka pësuar edhe golin e dytë para pak minutash në stadiumin “Loro Boriçi”, ndërsa mesfushori i Milanit, Calhanoglu vrapoi të festojë poshtë tribunës së tifozëve shqiptarë, çka provokoi...

Vrasja e avokatit të Shullazit, gazetari tregon takimin e fundit me të: Jam shokuar

Aktualitet

Vrasja e avokatit të Shullazit, gazetari tregon takimin e fundit me të: Jam shokuar

I ftuar në studion e “Report Tv”, gazetari Elton Qyno, ka rrëfyer takimin e fundit me avokatin Ravik Gurra, i cili u ekzekutua mbrëmjen e sotme në qytetin e Elbasanit. Qyno...

Dhoma e Avokatisë: Autorët e vrasjes së Ravik Gurrës të vihen para drejtësisë

Aktualitet

Dhoma e Avokatisë: Autorët e vrasjes së Ravik Gurrës të vihen para drejtësisë

Dhomave e Avokatisë së Shqipërisë ka reaguar lidhur me vrasjen në Elbasan të avokatit të njohur Ravik Gurra. Përmes një deklarate për mediat, Dhoma e Avokatisë kërkon që ngjarja të trajtohet...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!