Jennifer Lopez dhe i dashuri shesin shtëpinë e sapo blerë, çmim marramendës

Diel, 13 Janar 2019 09:32

Këngëtarja Jennifer Lopez dhe i dashuri i saj Alex Rodriguez, duket se kanë nevojë për më shumë hapësirë për familjen e tyre, kështu që kanë vendosur që të shesin apartamentin e tyre në Neq York, SHBA.

Bëhet fjalë për një apartament të blerë vetëm pak muaj më parë, në mars të vitit 2018.

Streha e çiftit në Manhattan, 432 di Park Avenue me pamje nga Central Park, është 370 metër katrorë dhe u ble për 15 milionë dollarë.

Por tashmë çifti i famshëm ka vendosur që ta shesë për 17.5 milionë dollarë, përfshirë dhe mobiliet brenda.

Historia e tyre e dashurisë po ecën më së miri, duke u konsideruar si familje.

Secili prej tyre kanë nga dy fëmijë dhe vijnë nga divorce respektive.

Apartamenti në fjalë ka tre dhoma gjumi, katër tualete, një sallon, një restorant privat, një pishinë të mbuluar, një kinema dhe një bibliotekë.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Ngjarja në shkollen e Durrësit, Albana Vokshi: Shteti në duart e kriminelëve, ngjarja u mbajt e fshehtë për dy javë

Aktualitet

Ngjarja në shkollen e Durrësit, Albana Vokshi: Shteti në duart e kriminelëve, ngjarja u mbajt e fshehtë për dy javë

Si ish deputete për dy mandate në këtë zonë, Albana Vokshi ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale, shpreh habinë se, si mundet shteti të fshehë një ngjarje kaq...

Politikë

Dorëheqja e Haradinajt, Noka: Tregoi që është burrë shteti. Rama burrec pushteti

Pas vendimit të kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj për të dhënë dorëheqjen e parevokueshme pas thirrjes që i është bërë nga Gjykata Speciale, reagon edhe ish deputeti i PD, Flamur...

TIRANË/ I moshuari kryen veprime të turpshme para dy minoreneve

Aktualitet

TIRANË/ I moshuari kryen veprime të turpshme para dy minoreneve

Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr. 3, kanë ndaluar 73-vjeçarin L.S me banim në Vlorë, për veprat penale ” Vepra të turpshme” dhe “Ngacmim seksual” Ndalimi i...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!