Brad Pitt me ftesë speciale nga Jennifer Aniston në ditëlindjen e saj

Hënë, 11 February 2019 22:47

Jennifer Aniston ka bërë një festë për përvjetorin e 50-të të saj me miqtë më të afërt. I ftuari special ishte ish-bashkëshorti i saj, aktori Brad Pitt. “People” shkruan se Jennifer ishte shumë e lumtur që Pitt kishte shkuar në festën e saj.

‘Entertainment Tonight’ shkruan se Pitt ishte aty që të mbështeste Jennifer në ditën e saj më të rëndësishme, pasi ata kanë pasur gjithmonë një marrëdhënie shumë të mirë edhe pas ndarjes.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

BE: Britania ka pak gjasa të largohet këtë vit

Globi

BE: Britania ka pak gjasa të largohet këtë vit

Disa zyrtarë të Brukselit kanë thënë se ka pak gjasa që Britania e Madhe të largohet nga Bashkimi Evropian gjatë këtij viti edhe në rast të dështimit të marrëveshjes për...

Autoritetet e Kosovës lirojnë autobusët e ndaluar në Morinë

Aktualitet

Autoritetet e Kosovës lirojnë autobusët e ndaluar në Morinë

Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit ka bërë të ditur se ka lejuar qarkullimin e autobusëve, transit përmes Kosovës, të ndaluar në pikën kufitare Morinë, të shtunën (15.06.2019). Ky vendim vjen...

Makina shkrumbohet nga flakët në Vlorë-Levan

Aktualitet

Makina shkrumbohet nga flakët në Vlorë-Levan

Një automjet është djegur thuajse tërësisht mbrëmjen e së shtunës në autostradën Vlorë-Levan, në afërsi të fshatit Bishan. Nga të dhënat e para dyshohet se shkak i rënies së zjarrit të...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!