VIDEO/ Reperi shqiptar 'ndez' emisionit më të ndjekur në Amerikë

E mërkurë, 13 February 2019 21:12

Reperi i njohur shqiptar Gashi ka arritur të krijojë shumë atmosferë në Amerikë në një studio ku ishte i ftuar.

Së bashku me artistin G-Eazy, Gashi ia doli që ta kthente studion e “Jimmy Fallon” në një koncert të vërtetë. Ndërkohë që ata këndonin, i gjithë publiku u ngrit në këmbë duke kërcyer.

Artisti shqiptar do të vërtetoj se ky është viti i tij pasi fama dhe arritja e ndjekin prej vitesh. Ndërkohë Gashi ka paralajmëruar se me 15 shkurt do sjellë projektin e ri muzikor me Ledri Vulën.

Mbetet për tu parë nëse do ia dalë të ketë sukses kaq të madh dhe me duetin e rradhës.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Grabitja e shekullit në Europë, zhduken 1.3 trilionë € TVSH

Globi

Grabitja e shekullit në Europë, zhduken 1.3 trilionë € TVSH

Vjedhja më e madhe e shekullit ka shifra të frikshme. Më shumë se 1,260 miliardë euro të destinuara për 28 shtetet e Bashkimit Europian u zhdukën në tetë vjet, mes...

Parashikimi i motit, e shtunë 25 maj 2019

Moti

Parashikimi i motit, e shtunë 25 maj 2019

Moti do të jetë me kthjellime dhe  vranësira të pakta deri  mesatare në zonat malore . Era do të  jetë me drejtim  Veriperëndim (NW) me shpejtësi 8-10 m/sek në bregdet. Valëzimi  i forcës 4 me lartësi vale 0,5–1,0 metër...

Horoskopi, parashikimi i yjeve, e shtunë 25 maj 2019

Horoskopi

Horoskopi, parashikimi i yjeve, e shtunë 25 maj 2019

DashiDo të jetë një fundjavë e mrekullueshme aventurash. Edhe nëse do të udhëtoni, edhe nëse do të qëndroni në shtëpi, do të argëtoheni pamasë. Megjithatë, bëni kujdes të mos shqetësoni...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!