Një ditë para prezantimit të këngës së re, Bebe Rexha irriton fansat: E përdalë… (FOTO)

E Enjte, 14 February 2019 22:33

Këngëtarja shqiptare me famë botërire, Bebe Rexha, ka paralajmëruar për publikimin e klipit të saj më të ri, klip ky që pritet të bëhet publik nesër dhe titullohet “Last Hurrah”, apo “Urra(ose gëzimi) i fundit”.

Lajmin e ka bërë publik vetë këngëtarja para dy ditësh kur Bebe publikoi një video prezantuese në Instagram teksa shihej ulur mbi një krevat, veshur me të brendshme të zeza, një varëse me disa kryqe dhe pas kishte një kryq të madh neon.

Por ajo që ngjalli më shumë debate dhe polemika ishte fotoja e publikuar mbrëmë, ku këngëtarja shihej ulur në krevat, duke na reklamuar të pasmet dhe sipër shihej sërish kryqi neon.

Karhas fotos ajo kishte shkruar: “Nuk do të ndalem derisa të shkoj shumë larg”.

Ky postim prej disa ndjekësve u konsiderua me një kompozim shumë “mosreskpektuese ndaj Zotit dhe të shpifur”.

Po ashtu kishte prej atyre që e quajtën si dhe një “turp” dhe “mosvlerësim” për fenë e krishterë, ndërsa disa shkuan më tej teksa e konsideruan këngëtaren si të përdalë.

Për më shumë shihni postim:

Screenshot_5.jpg

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Fier/ Në kërkim për vjedhje e falsifikim vulash, 5 në pranga

Aktualitet

Fier/ Në kërkim për vjedhje e falsifikim vulash, 5 në pranga

Pas intensifikimit të masave për kapjen e personave të shpallur në kërkim, Policia e Fierit ka vënë në pranga 5 persona, ku ndaj tyre rëndojnë akuza të ndryshme. Siç njofton policia...

Aksione masive në Gjirokastër, kapen katër persona problematikë

Aktualitet

Aksione masive në Gjirokastër, kapen katër persona problematikë

Policia e qarkut të Gjirokastrës gjatë 24 orëve të fundit ka vënë në pranga katër persona, të cilët akuzohen për vepra të ndryshme penale. Dy persona nga Memaliaj janë vënë në...

Presidenti malazez kundër ndryshimit të kufijve: Sjell rrezikun e inisiativave zinxhir

Politikë

Presidenti malazez kundër ndryshimit të kufijve: Sjell rrezikun e inisiativave zinxhir

Presidenti i Malit të Zi, Milo Gjukanoviç, ka përsëritur rezervat e tij që marrëveshja mes Kosovës dhe Serbisë të përfshijë edhe ndryshimin e kufijve. Në një intervistë dhënë gazetës podgoricase...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!