Publikohen për herë të parë fotot e dasmës së këngëtares së famshme

Premte, 15 February 2019 19:54

Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth u martuan në një ceremoni super-madhështore gjatë fundjavës para Krishtlindjeve, dhe deri tani ju nuk keni parë asnjë fotografi zyrtare të dasmës.

Screenshot_8.jpg

Dyshja shkëmbeu unazat para një grupi të vogël miqsh dhe familjarësh dhe ka më shumë foto që ndoshta nuk i keni parë ende. Si, këtu ku është Miley dhe prindërit e saj, Tish dhe Billy Ray.

Screenshot_9.jpg

Miley me vetëm Billy Ray dhe flokët e tij të fryrë.

Screenshot_10.jpg

Miley duke pozuar! Engjëll!

Screenshot_11.jpg

Billy Ray, ku mund të shihni Miley dhe Liam duke prerë tortën e tyre.

Screenshot_12.jpg

Ndërkohë, motra e Miley ndau një fotografi të shtëpisë ku u martuan.

Screenshot_13.jpg

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Grabitja e shekullit në Europë, zhduken 1.3 trilionë € TVSH

Globi

Grabitja e shekullit në Europë, zhduken 1.3 trilionë € TVSH

Vjedhja më e madhe e shekullit ka shifra të frikshme. Më shumë se 1,260 miliardë euro të destinuara për 28 shtetet e Bashkimit Europian u zhdukën në tetë vjet, mes...

Parashikimi i motit, e shtunë 25 maj 2019

Moti

Parashikimi i motit, e shtunë 25 maj 2019

Moti do të jetë me kthjellime dhe  vranësira të pakta deri  mesatare në zonat malore . Era do të  jetë me drejtim  Veriperëndim (NW) me shpejtësi 8-10 m/sek në bregdet. Valëzimi  i forcës 4 me lartësi vale 0,5–1,0 metër...

Horoskopi, parashikimi i yjeve, e shtunë 25 maj 2019

Horoskopi

Horoskopi, parashikimi i yjeve, e shtunë 25 maj 2019

DashiDo të jetë një fundjavë e mrekullueshme aventurash. Edhe nëse do të udhëtoni, edhe nëse do të qëndroni në shtëpi, do të argëtoheni pamasë. Megjithatë, bëni kujdes të mos shqetësoni...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!