E shtrirë në makinë lukzose, moderatorja zihet me fansat pas fotos së publikuar

Diel, 17 February 2019 16:52

Moderatorja seksi Kiara Tito ka postuar një foto e cila u komentua gjerësisht në mediat sociale. Fotoja tregon Kiarën të shtrirë në një makinë luksoze.

Shumë prej fansave të moderatores e kanë komplimentuar për format dhe pamjen. Por ka pasur edhe një koment nga një fans, i cili Kiarës nuk i ka pëlqyer aspak. 

Ai ka komentuar kështu në foton e Kiarës: "E paske kapur një me shumë leke!". Më pas moderatorja i ka dhënë një përgjigje, për të cilin mund të thuhet se e ka lënë me gisht në gojë fansin e saj.
Ajo ka shkruar këto fjalë: "Sa të vegjël që jeni. Më vjen shumë për të qeshur kur lexoj kështu komentesh. Kaq kisha.”

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Presidenti malazez kundër ndryshimit të kufijve: Sjell rrezikun e inisiativave zinxhir

Politikë

Presidenti malazez kundër ndryshimit të kufijve: Sjell rrezikun e inisiativave zinxhir

Presidenti i Malit të Zi, Milo Gjukanoviç, ka përsëritur rezervat e tij që marrëveshja mes Kosovës dhe Serbisë të përfshijë edhe ndryshimin e kufijve. Në një intervistë dhënë gazetës podgoricase...

Grabitja e shekullit në Europë, zhduken 1.3 trilionë € TVSH

Globi

Grabitja e shekullit në Europë, zhduken 1.3 trilionë € TVSH

Vjedhja më e madhe e shekullit ka shifra të frikshme. Më shumë se 1,260 miliardë euro të destinuara për 28 shtetet e Bashkimit Europian u zhdukën në tetë vjet, mes...

Parashikimi i motit, e shtunë 25 maj 2019

Moti

Parashikimi i motit, e shtunë 25 maj 2019

Moti do të jetë me kthjellime dhe  vranësira të pakta deri  mesatare në zonat malore . Era do të  jetë me drejtim  Veriperëndim (NW) me shpejtësi 8-10 m/sek në bregdet. Valëzimi  i forcës 4 me lartësi vale 0,5–1,0 metër...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!