Selena Gomez e lumtur në dasmën e shoqes së ngushtë

Saturday, 23 February 2019 16:07

Selena Gomez ka marrë pjesë në dasmën e shoqes së saj të ngushtë Courtney Barry në Los Angeles.

Në disa fotografi dhe video të postuara në Instagram, Selena dukej shumë e lumtur në martesën e shoqes së saj të ngushtë.

26 vjeçarja u pa e veshur me një fustan të zi dhe me një pamje tërheqëse.

Të pranishëm në dasmë ishin edhe këngëtarja e “Slow Hands”, Niall Horan, e cila po ashtu ka qenë një shoqe e ngushtë për Selenën për vite me radhë.

Në dasmë u vendosën edhe disa këngë të saj me të cilat ajo dhe miqtë e saj kërcyen e kënduan të lumtur.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Presidenti malazez kundër ndryshimit të kufijve: Sjell rrezikun e inisiativave zinxhir

Politikë

Presidenti malazez kundër ndryshimit të kufijve: Sjell rrezikun e inisiativave zinxhir

Presidenti i Malit të Zi, Milo Gjukanoviç, ka përsëritur rezervat e tij që marrëveshja mes Kosovës dhe Serbisë të përfshijë edhe ndryshimin e kufijve. Në një intervistë dhënë gazetës podgoricase...

Grabitja e shekullit në Europë, zhduken 1.3 trilionë € TVSH

Globi

Grabitja e shekullit në Europë, zhduken 1.3 trilionë € TVSH

Vjedhja më e madhe e shekullit ka shifra të frikshme. Më shumë se 1,260 miliardë euro të destinuara për 28 shtetet e Bashkimit Europian u zhdukën në tetë vjet, mes...

Parashikimi i motit, e shtunë 25 maj 2019

Moti

Parashikimi i motit, e shtunë 25 maj 2019

Moti do të jetë me kthjellime dhe  vranësira të pakta deri  mesatare në zonat malore . Era do të  jetë me drejtim  Veriperëndim (NW) me shpejtësi 8-10 m/sek në bregdet. Valëzimi  i forcës 4 me lartësi vale 0,5–1,0 metër...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!