Si në ëndërr.Jennifer Lopez publikon momentin e propozimit dhe rrjeti u ‘çmend’

E mërkurë, 13 Mars 2019 14:18

Këngëtarja 49-vjeçare, Jennifer Lopez i ka befasuar të gjithë me fotot e momentit të propozimit në Bahamas, që mori nga partneri Alex Rodriguez.

Partneri i saj është gjashtë vjet më i ri dhe çifti janë të lidhur prej vitit 2017.

Sportisti mori vendimin për të bërë hapin e madh këtë fundjavë dhe gjithçka e kishte planifikuar që të dukej si në ëndërr.

Çifti ishte me pushime në Bahamas kur Jennifer mori propozimin nga Rodriguez që padyshim i tha “Po”.

Vetëm pak javë më parë ata festuan dy vjetorin e lidhjes së tyre.

Kjo do jetë martesa e katërt për Lopez, e cila u divorcua nga këngëtari Marc Anthony në vitin 2014 dhe e dyta për Rodriguez, që është divorcuar në vitin 2008.

ImageImageImage

ImageImage

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Aksione masive në Gjirokastër, kapen katër persona problematikë

Aktualitet

Aksione masive në Gjirokastër, kapen katër persona problematikë

Policia e qarkut të Gjirokastrës gjatë 24 orëve të fundit ka vënë në pranga katër persona, të cilët akuzohen për vepra të ndryshme penale. Dy persona nga Memaliaj janë vënë në...

Presidenti malazez kundër ndryshimit të kufijve: Sjell rrezikun e inisiativave zinxhir

Politikë

Presidenti malazez kundër ndryshimit të kufijve: Sjell rrezikun e inisiativave zinxhir

Presidenti i Malit të Zi, Milo Gjukanoviç, ka përsëritur rezervat e tij që marrëveshja mes Kosovës dhe Serbisë të përfshijë edhe ndryshimin e kufijve. Në një intervistë dhënë gazetës podgoricase...

Grabitja e shekullit në Europë, zhduken 1.3 trilionë € TVSH

Globi

Grabitja e shekullit në Europë, zhduken 1.3 trilionë € TVSH

Vjedhja më e madhe e shekullit ka shifra të frikshme. Më shumë se 1,260 miliardë euro të destinuara për 28 shtetet e Bashkimit Europian u zhdukën në tetë vjet, mes...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!