Rita Ora: Një pjesë e parave prej kampanjës së “Escada”, do të shkojnë për bamirësi

E Enjte, 28 Mars 2019 13:00

Rita Ora ka pasur një vit të jashtëzakonshëm me shumë koncerte dhe projekte muzikore.

Këngëtarja shqiptare ka nxjerr në shitje albumin më të ri “Phoenix” dhe po mban koncerte të ndryshme anembanë globit.

Gjithashtu Rita po bëhet fytyrë e markave të njohura botërore të veshjeve dhe një të tillë e ka nisur me Escada.

Kështu së paku ka bërë të ditur artistja përmes llogarisë personale në Instagram teksa ka dhënë detaje të pakta.

Pra, jam e lumtur që kam arritur një bashkëpunimin të veçantë me Escada në NYC! Dizajni ka të bëjë me ngjyrën e preferuar të kuqe që përfaqëson pasionin dhe forcën. Një përqindje e shitjeve do t’i dhurohet partnerit tonë për bamirësie ‘Women for women UK’ që ndihmojnë gratë e mbijetuar të luftës”, ka pohuar ajo.

Ndryshe, Rita edhe këtë vit do të jetë e zënë me koncerte që do ta promovojë albumin e fundit muzikor. 

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Shehi: Dorëheqja e Haradinajt gjest shtetari, do dalë sërish i pafajshëm

Politikë

Shehi: Dorëheqja e Haradinajt gjest shtetari, do dalë sërish i pafajshëm

Kreu LZHK, Dashamir Shehi e ka konsideruar gjest shtetari vendimin e kryeministrit kosovar Ramush Haradinaj për të dhënë dorëheqjen nga posti. Në studion e lajmeve të RTV Ora, Shehi tha...

Ngjarja në shkollen e Durrësit, Albana Vokshi: Shteti në duart e kriminelëve, ngjarja u mbajt e fshehtë për dy javë

Aktualitet

Ngjarja në shkollen e Durrësit, Albana Vokshi: Shteti në duart e kriminelëve, ngjarja u mbajt e fshehtë për dy javë

Si ish deputete për dy mandate në këtë zonë, Albana Vokshi ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale, shpreh habinë se, si mundet shteti të fshehë një ngjarje kaq...

Politikë

Dorëheqja e Haradinajt, Noka: Tregoi që është burrë shteti. Rama burrec pushteti

Pas vendimit të kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj për të dhënë dorëheqjen e parevokueshme pas thirrjes që i është bërë nga Gjykata Speciale, reagon edhe ish deputeti i PD, Flamur...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!