Projekti i ri në Kosovë, Rita Ora vjen në Prishtinë

Hënë, 08 Prill 2019 18:31

Rita Ora do të arrijë sot në aeroportin e Prishtinës rreth orës 19:00 dhe do të rrijë tre ditë. Ky lajm është bërë me dije nga Gazeta Express dhe sipas këtij burimi, Rita vjen kësaj radhe si ambasadore për projektin më të fundit në ndihmë të grave që janë viktima të dhunës.

Ajo ka bashkëpunuar me firmën e njohur ndërkombëtare, Escada, për të cilët ka dizenjuar disa çanta ndërsa 15 euro nga shitja e çdo çante do të ndahen pikërisht për Kosovë.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Shpërthim në Siri, vdesin 15 persona

Globi

Shpërthim në Siri, vdesin 15 persona

15 persona kanë mbetur të vdekur si pasojë i një shpërthimi të ndodhur në qytetin Idlibit në veriperëndim të Sirisë. Tre ndërtesa në qytetin e Jisr al-Shughour u shkatërruan nga shpërthimi...

Përmbytjet dhe rrëshqitjet e dheut marrin jetën e 60 personave në Afrikën e Jugut

Globi

Përmbytjet dhe rrëshqitjet e dheut marrin jetën e 60 personave në Afrikën e Jugut

Përmbytjet dhe rrëshqitjet e dheut në Afrikën e Jugut kanë shkaktuar vdekjen e të paktën 60 personave. Mes viktimave është dhe një foshnje gjashtë muajshe e disa fëmijë të vegjël. Më...

Ja si do jetë moti deri në fundjavë në Shqipëri

Aktualitet

Ja si do jetë moti deri në fundjavë në Shqipëri

Grimcat e rërës në ajër, por dhe reshjet e shiut të shoqëruara me baltë në vendin tonë pritet të jenë të pranishëm deri në fund të javës. Meteorologia Adiola Bani shpjegon...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!