Ermal Meta prezanton kushërirën, italianët: Çfarë genesh keni?

Tuesday, 09 Prill 2019 22:20

Ermal Meta është një nga këngëtarët e njohur shqiptar që ka krijuar një karrierë të jashtëzonshme në vendin fqinj, Itali. Ditën e djeshme këngëtari ka prezantuar një nga fanset e tij që është kushërira e tij.

“Kushërira. Pjesa më e bukur e familjes”. Fotografia mori menjëherë mijëra pëlqime dhe qindra komente pozitive, ku i komplimentonin të dy.

Madje kishte nga ata ndjekës që nuk e besojnë sesi ka mundësi që ne shqiptarët jemi kaq të pashëm. Po ju në Shqipëri hani të gjithë njoki? Jeni të mahnitshëm! Komplimente!”, shkruan një fans.

“Më thoni çfarë genesh keni ju sepse jeni shumë të bukur. Si është e mundur”- është një koment. “Urime, Urime! Komplimente kushërira, por çfarë hani ju të gjithë”?- është tjetër koment poshtë fotos.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Ish-zv/ kryeministrja padit Ramën, kërkon rikthimin tek Avokatura e Shtetit

Politikë

Ish-zv/ kryeministrja padit Ramën, kërkon rikthimin tek Avokatura e Shtetit

Ish-zv/kryeministrja teknike Ledina Mandia ka paditur kryeministrin duke kërkuar rikthimin e saj në Avokaturën e Shtetit. Sipas ekstraktit të depozitimit të padisë në Gjykatën Administrative, kërksa e ish-numrit dy të qeverisë...

Zgjedhjet presidenciale, nesër zhvillohet raundi i parë në Maqedoninë e Veriut

Politikë

Zgjedhjet presidenciale, nesër zhvillohet raundi i parë në Maqedoninë e Veriut

Ditën e nesërme do të zhvillohe raundi i parë i zgjedhjeve presidenciale. Votuesit do të duhet të zgjedhin midis tre kandidatëve: shqiptarit Blerim Reka, i cili kandidon si i pavarur...

Duhet apo nuk duhet të konsumohen fruta në fund të një vakti?

Shëndeti

Duhet apo nuk duhet të konsumohen fruta në fund të një vakti?

Në temën e dietës ka besime të gabuara që gjithashtu mund të çojnë në pasoja negative për shëndetin. Këto shpesh janë klishe që janë privuar nga çdo themel shkencor. Pikërisht...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!