Të lidhur për 6 vite, Katie Holmes zyrtarizon lidhjen e saj

E mërkurë, 10 Prill 2019 10:57

Pas 6 vitesh bashkë ata janë sërish një çift shumë i lumtur. Ndërsa e kanë mbajtur lidhjen jashtë vëmendjes së publikut, 51-vjeçari Jamie Foxx dhe 40-vjeçarja Katie Holmes u dalluan në publik duke ecur për dore, si rrallëherë. Çifti shoqërohej nga vajza e aktorit, 25-vjeçarja Corinne, me të cilën shijuan një darkë dhe më pas shkuan në kinema.

Kjo është hera e parë që çifti fotografohet bashkë me një prej pjesëtarëve të familjes, duke treguar se marrëdhënia e tyre është shumë serioze.

Nga fotot e publikuara nga “Daily Mail”, të tre dukeshin shumë të gëzuar në praninë e njëri-tjetrit, ndërsa dalloheshin duke qeshur dhe duke biseduar. “Ata e mbajnë romancën private për të mbrojtur pjesën tjetër të familjes (fëmijët). Shumicën e rasteve ata takohen pa fëmijët e tyre”, ka thënë më herët një burim.

Kate ka një vajzë 12 vjeçe, Suri, nga martesa e saj me aktorin Tom Cruise, ndërsa Jamie ka dy vajza, Corinne dhe Annalise, nga lidhjet e tij të mëparshme.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Shpërthim në Siri, vdesin 15 persona

Globi

Shpërthim në Siri, vdesin 15 persona

15 persona kanë mbetur të vdekur si pasojë i një shpërthimi të ndodhur në qytetin Idlibit në veriperëndim të Sirisë. Tre ndërtesa në qytetin e Jisr al-Shughour u shkatërruan nga shpërthimi...

Përmbytjet dhe rrëshqitjet e dheut marrin jetën e 60 personave në Afrikën e Jugut

Globi

Përmbytjet dhe rrëshqitjet e dheut marrin jetën e 60 personave në Afrikën e Jugut

Përmbytjet dhe rrëshqitjet e dheut në Afrikën e Jugut kanë shkaktuar vdekjen e të paktën 60 personave. Mes viktimave është dhe një foshnje gjashtë muajshe e disa fëmijë të vegjël. Më...

Ja si do jetë moti deri në fundjavë në Shqipëri

Aktualitet

Ja si do jetë moti deri në fundjavë në Shqipëri

Grimcat e rërës në ajër, por dhe reshjet e shiut të shoqëruara me baltë në vendin tonë pritet të jenë të pranishëm deri në fund të javës. Meteorologia Adiola Bani shpjegon...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!