Diellza Kolgeci 9 muajshe shtatzënë shkon në palestër (Foto)

E mërkurë, 10 Prill 2019 22:05

Pak kohë më parë modelja e njohur Diellza Kolgeci njoftoi se është shtatzënën me partnerin Fisnik Rugova. Çifti zbuluan edhe gjininë e fëmijës në një festë madhështore.

Diellza dhe Fisniku do të jenë prindër të një vajze dhe derisa vogëlushja të vijë në jetë, modelja nuk ka ndryshuar asgjë nga rutina. Madje, as ka hequr dorë nga palestra. Në foto e publikuar shohim se modelja duket se nuk ka shtuar asnjë kilogram nga shtatzënia.

Me gira në dorë, Diellza shkruan “8 muaj e dy ditë…” Mund t’ju duket e guximshme që Diellza frekuenton ende palestrën, por për një modele, të ushtruarit është një domosdoshmëri në çdo kohë.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Adrola Dushi nënshkruan kontratë me kompaninë e famshme amerikane

Show-biz

Adrola Dushi nënshkruan kontratë me kompaninë e famshme amerikane

Adrola Dushi është një nga personazhet më të komentuar të showbiz-it shqiptar, megjithatë prej vitesh ajo jeton midis Shqipërisë dhe Amerikës, pasi vazhdon dhe karrierën e saj si modele atje. Së...

I frymëzuar nga komediani ukrainas që fitoi zgjedhjet, aktori i njohur shqiptar “shpall” kandidaturën për President

Aktualitet

I frymëzuar nga komediani ukrainas që fitoi zgjedhjet, aktori i njohur shqiptar “shpall” kandidaturën për President

Në Ukrainë u zgjodh javën e shkuar President i vendit komediani i njohur Vlodimir Selenksi, i cili fitoi me një rezultat të thellë përballë miliarderit Petro Poroshenko, i cili garonte...

Do të futemi ndonjëherë në BE’?!/ Shpërthejnë memet në rrjet

Aktualitet

Do të futemi ndonjëherë në BE’?!/ Shpërthejnë memet në rrjet

Memet për pranimin e Shqipërisë në BE kanë plasur në rrjetet sociale dhe mediat online. Një prej tyre është edhe kjo e fundit, ku është një burrë që pyet gran nëse...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!