FOTO/ Nicole Scherzinger reklamon të pasmet seksi

E mërkurë, 10 Prill 2019 21:16

Këngëtarja e njohur Nicole Scherzinger vazhdon të jetë një ndër fëmerat për të përfolura në mediat ndërkombëtare.

Por sot në fokus janë të pasmet e saj të bonifikuara, edhe pse mosha e saj ecën. A i ka Nicola të pasmet më të bukura në planet?

Këngëtarja e famshme amerikane ka treguar format e saj të përkryera duke postuar disa foto nga palestra në Instagram.

Scherzinger shihet duke bërë stërvitje me një palë tuta shumë të ngushta.

 
 

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

BE: Britania ka pak gjasa të largohet këtë vit

Globi

BE: Britania ka pak gjasa të largohet këtë vit

Disa zyrtarë të Brukselit kanë thënë se ka pak gjasa që Britania e Madhe të largohet nga Bashkimi Evropian gjatë këtij viti edhe në rast të dështimit të marrëveshjes për...

Autoritetet e Kosovës lirojnë autobusët e ndaluar në Morinë

Aktualitet

Autoritetet e Kosovës lirojnë autobusët e ndaluar në Morinë

Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit ka bërë të ditur se ka lejuar qarkullimin e autobusëve, transit përmes Kosovës, të ndaluar në pikën kufitare Morinë, të shtunën (15.06.2019). Ky vendim vjen...

Makina shkrumbohet nga flakët në Vlorë-Levan

Aktualitet

Makina shkrumbohet nga flakët në Vlorë-Levan

Një automjet është djegur thuajse tërësisht mbrëmjen e së shtunës në autostradën Vlorë-Levan, në afërsi të fshatit Bishan. Nga të dhënat e para dyshohet se shkak i rënies së zjarrit të...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!