Këngëtarja e famshme shqiptare performon në "The Ellen Show"

E Enjte, 11 Prill 2019 10:27

Këngëtarja shqiptare e hitit "Sweet but psycho", Ava Max, po korr sukses të madh në muzikë dhe është renditur ndër emrat shqiptarë që po e bëjnë krenar vendin tonë në mbarë botën.

Së fundmi, Ava ka njoftuar në profilin e saj në Instagram se mbrëmjen e sotme, në orën 21:00, ajo do të performojë në studion e emisionit më të famshëm "The Ellen Show".

Ky është një promovim mjaft i mirë për këngëtaren, këngët e së cilës janë kthyer në hitet e momentit.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Shpërthim në Siri, vdesin 15 persona

Globi

Shpërthim në Siri, vdesin 15 persona

15 persona kanë mbetur të vdekur si pasojë i një shpërthimi të ndodhur në qytetin Idlibit në veriperëndim të Sirisë. Tre ndërtesa në qytetin e Jisr al-Shughour u shkatërruan nga shpërthimi...

Përmbytjet dhe rrëshqitjet e dheut marrin jetën e 60 personave në Afrikën e Jugut

Globi

Përmbytjet dhe rrëshqitjet e dheut marrin jetën e 60 personave në Afrikën e Jugut

Përmbytjet dhe rrëshqitjet e dheut në Afrikën e Jugut kanë shkaktuar vdekjen e të paktën 60 personave. Mes viktimave është dhe një foshnje gjashtë muajshe e disa fëmijë të vegjël. Më...

Ja si do jetë moti deri në fundjavë në Shqipëri

Aktualitet

Ja si do jetë moti deri në fundjavë në Shqipëri

Grimcat e rërës në ajër, por dhe reshjet e shiut të shoqëruara me baltë në vendin tonë pritet të jenë të pranishëm deri në fund të javës. Meteorologia Adiola Bani shpjegon...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!