Këngëtarja e njohur shqiptare performon në “The Ellen Show”

E Enjte, 11 Prill 2019 15:22

Këngëtarja shqiptare  e hiti “Sweet but psycho”, Ava Max, po korr sukses të madh në muzikë dhe është renditur ndër emrat shqiptarë që po e bëjnë krenar  vendin tonë në mbarë botën.

Së fundmi,  Ava ka njoftuar në profilin e saj në ‘Instagram’ se mbrëmjen e sotme në ora 21:00, ajo do të performojë në studion e emisionit të famshëm “The Ellen Show”.

Ky është një pomovim  mjaft i mirë i këngëtares, këngët e së cilës janë kthyer në hitet e momentit.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Ish-zv/ kryeministrja padit Ramën, kërkon rikthimin tek Avokatura e Shtetit

Politikë

Ish-zv/ kryeministrja padit Ramën, kërkon rikthimin tek Avokatura e Shtetit

Ish-zv/kryeministrja teknike Ledina Mandia ka paditur kryeministrin duke kërkuar rikthimin e saj në Avokaturën e Shtetit. Sipas ekstraktit të depozitimit të padisë në Gjykatën Administrative, kërksa e ish-numrit dy të qeverisë...

Zgjedhjet presidenciale, nesër zhvillohet raundi i parë në Maqedoninë e Veriut

Politikë

Zgjedhjet presidenciale, nesër zhvillohet raundi i parë në Maqedoninë e Veriut

Ditën e nesërme do të zhvillohe raundi i parë i zgjedhjeve presidenciale. Votuesit do të duhet të zgjedhin midis tre kandidatëve: shqiptarit Blerim Reka, i cili kandidon si i pavarur...

Duhet apo nuk duhet të konsumohen fruta në fund të një vakti?

Shëndeti

Duhet apo nuk duhet të konsumohen fruta në fund të një vakti?

Në temën e dietës ka besime të gabuara që gjithashtu mund të çojnë në pasoja negative për shëndetin. Këto shpesh janë klishe që janë privuar nga çdo themel shkencor. Pikërisht...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!