Justin Bieber "tallet" me gruan: Jam martuar me një fanse

E Enjte, 11 Prill 2019 16:56

Justin Bieber është martuar me një "belieber"! Ky është termi i famshëm që përdorin fansat e ylli të popit, për të treguar se janë të cmendur pas tij.

Të martën, Justin konfirmoi në Instagram se gruaja e tij, Hailey Baldëin, ishte dhe është një "belieber".

"Njerëzit më pyesin gjithmonë nëse do të martohesha me një belieber, kur unë në fakt e kam bërë", shkruajti ai në një fotografi në Instastory.

Në fakt, ekziston një video e Justin duke takuar Hailey në vitin 2009, kur babai i modeles i thotë yllit të popit se e pëlqejnë shumë muzikën e tij.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

… Sot, që nesër të mos jetë vonë!

Politikë

… Sot, që nesër të mos jetë vonë!

Nga Halil Teodori Situata politike në Shqipëri ka hyrë në një fazë kritike. Palët e përfshira sa vijnë dhe potencojnë frontet e përballjeve. Asnjë rreze shprese nuk ka për kompromis. Shteti...

Tragjike/ I moshuari gjendet pa jetë në mes të qytetit! Detajet

Aktualitet

Tragjike/ I moshuari gjendet pa jetë në mes të qytetit! Detajet

Një 80-vjeçar është gjetur pa shenja jete sot pasdite në qytetin e Korçës. I moshuari është identifikuar si Y.Muja. Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punojnë...

Kriza e përplasjet në KZAZ, apeli i PDIU: Rama t’i kthehet arsyes

Aktualitet

Kriza e përplasjet në KZAZ, apeli i PDIU: Rama t’i kthehet arsyes

PDIU përmes një deklarate për mediat është shprehur e shqetësuar për situatën e fundit politike në vend. Ajo thekson se Shqipëria po rrëshqet me shpejtësi drejt një situate dramatike. Mes tjerash...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!