Monica Belluci s’mendon për një martesë të tretë

Premte, 12 Prill 2019 11:48

Aktorja e njohur italiane Monica Belluci ka dalë për herë të dytë publikisht duke u shoqëruar nga i dashuri i saj i ri Nicolas Lefebre. Ata ishin të pranishëm në eventin e rëndësishëm të firmës sënjohur Cartier në Paris.

Pas dy shkurorëzimesh në jetë 54 vjeçarja nuk e mendon kaq seriozisht një martesë të tretë.

Ajo ka folur publikisht për lidhjen e re: “Kur keni lënë pas vete dy martesa, duhet të kini kohë për të menduar për këtë para se sërish të kurorëzoheni, për të kuptuar pse ndodhi dhe përse u shkurorëzuam. Le të themi se jam në fazën e të mësuarit për momentin”

Monica ka qenë e martuar me fotografin e modës, Claudio Carlos Basso dhe më pas me Vincet Cassel nga viti 1999 deri në vitin 2015.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Vulin: Serbia nuk do anëtarësohet në NATO

Bota Shqiptare

Vulin: Serbia nuk do anëtarësohet në NATO

Ministri i Mbrojtjes i Serbisë, Aleksandar Vulin, tha të mërkurën se Serbia ka zgjedhur të mbetet vend ushtarakisht neutral dhe se kurrë nuk do të bëhet anëtare e NATO-s, apo...

Adrola Dushi nënshkruan kontratë me kompaninë e famshme amerikane

Show-biz

Adrola Dushi nënshkruan kontratë me kompaninë e famshme amerikane

Adrola Dushi është një nga personazhet më të komentuar të showbiz-it shqiptar, megjithatë prej vitesh ajo jeton midis Shqipërisë dhe Amerikës, pasi vazhdon dhe karrierën e saj si modele atje. Së...

I frymëzuar nga komediani ukrainas që fitoi zgjedhjet, aktori i njohur shqiptar “shpall” kandidaturën për President

Aktualitet

I frymëzuar nga komediani ukrainas që fitoi zgjedhjet, aktori i njohur shqiptar “shpall” kandidaturën për President

Në Ukrainë u zgjodh javën e shkuar President i vendit komediani i njohur Vlodimir Selenksi, i cili fitoi me një rezultat të thellë përballë miliarderit Petro Poroshenko, i cili garonte...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!