Eva Mendes nuk donte fëmijë, ja çfarë i ndryshoi mendjen

E mërkurë, 17 Prill 2019 09:12

Eva Mendes ka folur hapur për martesën e saj me Ryan Gosling dhe sesi të qenurit nënë i ndryshoi jetën. Aktorja e famshme në një intervistë për Women's Health zbuloi se nuk dëshironte të bënte fëmijë derisa ra në dashuri me Gosling.

"Ishte gjëja e fundit që më shkonte në mendje,"-tha 45-vjeçarja. "Kur u dashurova me të, atëherë kishte kuptim për mua që të kisha jo fëmijë, por fëmijët e tij. Ishte shumë specifike për të."

Çifti u njohën në fillim të vitit 2011 dhe kanë së bashku dy vajza, Esmeraldën dhe Amadën.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

1500 trupa amerikane dërgohen në Lindjen e Mesme

Globi

1500 trupa amerikane dërgohen në Lindjen e Mesme

Shtetet e Bashkuara do të dërgojnë 1,500 ushtarë në Lindje të Mesme, për të shtuar forcën ushtarake në këtë rajon, në kohën e rritjes së tensioneve me Iranin. Presidenti amerikan...

Plagosi 13 vetë, ky është personi i dyshuar i sulmit në Lion (foto)

Globi

Plagosi 13 vetë, ky është personi i dyshuar i sulmit në Lion (foto)

Këtë pasdite, Lioni i Francës u trondit, pasi një bombë shpërtheu dhe ka plagosur 13 persona. Mediat franceze dhe ata botërore kanë publikuar fotot, që tregojnë njeriun që dyshohet se...

LAJM I FUNDIT/ Shpërthim bombe në Lion, 8 të plagosur

Globi

LAJM I FUNDIT/ Shpërthim bombe në Lion, 8 të plagosur

Një shpërthim i fuqishëm është regjistruar në mesditë në qendër të qytetit të Lionit në Francë. Sipas të dhënave paraprake shpërthimi ka ndodhur në një rrugë për këmbësorët pranë sheshit “Bellecour”...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!