E papritur, ndahet nga jeta në moshën 16-vjeçare aktorja e njohur

E Enjte, 18 Prill 2019 08:59

Mya Lecia Naylor, ylli i programeve CCBC Millie Inbetween ka vdekur në moshën 16 vjeçe. Shkaku i vdekjes mbetet i paqartë, por përfaqësuesit e saj A & J Management thanë se ajo ndërroi jetë më 7 prill,

Naylor luajti së bashku me Emily Atack, Fleur East dhe Tess Daly në shfaqjen CBBC Almost Never. Programi ndoqi grupin e djemve ‘The Wonderland’ dhe grupin rivale të vajzave Here Here, pasi konkurruan në një konkurs imagjinar të talenteve televizive Spotlight.

Një deklaratë e postuar në faqen e internetit të BBC përshkroi Naylor si një “aktore, këngëtare dhe balerinë” jashtëzakonisht të talentuar.   

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

1500 trupa amerikane dërgohen në Lindjen e Mesme

Globi

1500 trupa amerikane dërgohen në Lindjen e Mesme

Shtetet e Bashkuara do të dërgojnë 1,500 ushtarë në Lindje të Mesme, për të shtuar forcën ushtarake në këtë rajon, në kohën e rritjes së tensioneve me Iranin. Presidenti amerikan...

Plagosi 13 vetë, ky është personi i dyshuar i sulmit në Lion (foto)

Globi

Plagosi 13 vetë, ky është personi i dyshuar i sulmit në Lion (foto)

Këtë pasdite, Lioni i Francës u trondit, pasi një bombë shpërtheu dhe ka plagosur 13 persona. Mediat franceze dhe ata botërore kanë publikuar fotot, që tregojnë njeriun që dyshohet se...

LAJM I FUNDIT/ Shpërthim bombe në Lion, 8 të plagosur

Globi

LAJM I FUNDIT/ Shpërthim bombe në Lion, 8 të plagosur

Një shpërthim i fuqishëm është regjistruar në mesditë në qendër të qytetit të Lionit në Francë. Sipas të dhënave paraprake shpërthimi ka ndodhur në një rrugë për këmbësorët pranë sheshit “Bellecour”...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!