Rita Ora bashkëpunim me emra të njohur

E Enjte, 18 Prill 2019 10:19

Rita Ora këngëtarja me origjinë shqiptare duket se do të bashkëpunojë me një sërë emrash të njohur.

Lajmin e ka konfirmuar duke dhënë më tepër detaje këngëtari Justin Bieber.

Justin Bieber publikoi një video të shkurtër në ‘Instagram’ dhe zbuloi se kënga kishte në qendër shpëtimin e botës dhe bashkëpunimi nuk do të ishte vetëm me Ariana Granden, por dhe me emra të tjerë të njohur si: Halsey, Zac Brown, Brendon Urie, Miley Cyrus, Wiz Khalifa, Snoop Dogg, Kevin Hart, Adam Levine, Shawn Mendes, Charlie Puth, Sia, Hailee Steinfeld, Lil Jon, Rita Ora, Miguel, Katy Perry, Lil Yachy, Ed Sheeran, Meghan Trainor, Joel Embiid, Tory Lanez, John Legend, Bad Bunny, Psy, Kris Wu, the Backstreet Boys, Benny Blanco etj.

Kënga e re do të publikohet neser, bashkë me videoklipin.

Kjo video, emocionoi edhe më shumë fansat e këngëtarëve, të cilët po presin me padurim të dëgjojnë këtë projekt.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

LAJM I FUNDIT/ Shpërthim bombe në Lion, 8 të plagosur

Globi

LAJM I FUNDIT/ Shpërthim bombe në Lion, 8 të plagosur

Një shpërthim i fuqishëm është regjistruar në mesditë në qendër të qytetit të Lionit në Francë. Sipas të dhënave paraprake shpërthimi ka ndodhur në një rrugë për këmbësorët pranë sheshit “Bellecour”...

Humb kontrollin, furgoni bie në lumin Shkumbin

Aktualitet

Humb kontrollin, furgoni bie në lumin Shkumbin

ELBASAN Një aksident i rëndë është shënuar këtë pasdite në Elbasan. Një furgon ka humbur kontrollin dhe ka rënë në lumin Shkumbin. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të Kthesës së Murrashit. Deri...

Alarm për bombë në Prishtinë

Bota Shqiptare

Alarm për bombë në Prishtinë

Policia e Kosovës është vënë në alarm mëngjesin e së premtes, pas një alarmi për një mjet shpërthyes të vendosur në Prishtinë. Përmes një komunikate për shtyp, Policia e Kosovës njofton...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!