E dashura e Brooklyn Beckham flet për marrëdhënien me Victorian

Premte, 19 Prill 2019 18:11

Ikona e modës Victoria Beckham ka festuar 45-vjetorin e lindjes. Në festën e ditëlindjes së bashku me familjen ka rënë në sy prania e të dashurës së djalit të saj të madh, Brooklyn, modelja Hana Cross.

Kohët e fundit ajo ka qenë e pranishme në çdo darkë apo festë të familjes të të dashurit të saj. Bukuroshja Hana ka pozuar për kopertinën e revistës “Tatler” ku është shprehur edhe për marrëdhënien e saj me Victorian.

“Ne flasim për çdo gjë. Ajo po më ndihmon për veshjet e mia në ‘Coachella’”, -ka thënë Hana.

Gjithashtu në mediat e huaja prej kohësh qarkullojnë lajme se Victoria e pëlqen shumë të dashurën e të birin.

Hana dhe Brooklyn janë lidhur në nëntor të vitit që lamë pas dhe që prej asaj kohe janë shfauqr shumë shpesh në publik së bashku. Gjithashtu i bëjnë edhe shumë dedikime të ëmbla njëri-tjetrin në rrjete sociale.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Show-biz

“Je më e ngrohtë se dielli”/ Olta Gixhari “ndez” rrjetin, fansat e “mbysin” me komente

emperaturat e nxehta kanë bërë që plazhet dhe pishinat të jenë plot që në muajin qershor. Gjithashtu edhe vip-at shqiptarë kanë provokuar fansat me fotot e tyre me bikini. Një prej tyre...

E FUNDIT/ Ndahet nga jeta themeluesi i Partisë Demokratike, Ina Zhupa e prekur jep lajmin e hidhur

Politikë

E FUNDIT/ Ndahet nga jeta themeluesi i Partisë Demokratike, Ina Zhupa e prekur jep lajmin e hidhur

Ish-kreu i Shoqatës së të Përndjekurve Politikë Antikomunistë të Shqipërisë dhe themeluesi i Partisë Demokratike, Sejdi Peka ka ndërrua jetë ditën e sotme. Lajmin të ditur e ka bërë të ditur...

Kaos në Etiopi, dështon një grusht shteti, vritet gjenerali rebel

Globi

Kaos në Etiopi, dështon një grusht shteti, vritet gjenerali rebel

Tensioni po arrin kulmin e tij në Etopi. Vendi afrikan me më shumë se 100 milion banorë po përjeton disa nga ditët më të vështira të viteve të fundit, me...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!