Vëmendje, Era Istrefi ka një paralajmërim

Diel, 21 Prill 2019 09:06

Era Istrefi u shfaq atraktive në tri fotografi në të cilat ekspozon të pasmet.

Ajo ka ndarë me ndjekësit disa imazhe të reja në Instagram, në të cilat vjen tejet joshëse.

Këngëtarja kishte veshur një bluzë në pjesën e sipërme, ndërsa poshtë mbante veshur vetëm geta.

“Veq fillimi ”, ka shkruar ajo mbi imazhe, në të cilat provokon me të pasme.

Përndryshe, “Nuk e di” titullohet projekti i fundit i Erës, të cilin e solli në duet me motrën e saj, Nora Istrefin

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Nuk i fliste për klipin me drogë dhe alkool, Bebe Rexha pajtohet me babain

Bota Shqiptare

Nuk i fliste për klipin me drogë dhe alkool, Bebe Rexha pajtohet me babain

3 muaj më parë këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha publikoi këngën e titulluar ‘Last Hurrah’. Por klipin e këngës më drogë, cigare dhe alkool, ku Bebe shfaqej në skena...

Zgjidh një çelës dhe testo personalitetin tënd

Aktualitet

Zgjidh një çelës dhe testo personalitetin tënd

Zgjedhja mund t'ju surprizojë pasi do zbuloni diçka interesante për personalitetin tuaj. 1 - Ju keni zgjedhur çelësin më të thjeshtë. Pavarësisht formës së zakonshme, ka një dizajn shumë unik. Kjo...

Nuk e ka prezantuar kurrë të atin: Xhensila Myrtezaj publikon foton e parë me të!

Show-biz

Nuk e ka prezantuar kurrë të atin: Xhensila Myrtezaj publikon foton e parë me të!

Xhensila Myrtezaj është ndjerë nostalgjike sot dhe ka publikuar një foto familjare! Këngëtarja shqiptare nuk e ka prezantuar kurrë të atin në publik, por sot ka thyer rregullin e saj dhe...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!