Pas problemeve me shëndetin mendor, Britney Spears fotografohet me të dashurin

Hënë, 22 Prill 2019 18:35

Para disa muajsh, këngëtarja Britney Spears u shtrua në një klinikë private për tu kujdesur për shëndetin mendor. Ditën e fundit të Pashkëve, ajo u fotografua duke dalë nga një hotel në Beverli Hills me të dashurin e saj, Sam Asghari.

Kjo ishte hera e parë që ajo dilte në publik. Thuhet se ata e kaluan të gjithë ditën bashkë.

Në janar të vitit 2019 filluan problemet shëndetësore për Britney, të cilat lidheshin me sëmundjen e babait të saj.

Mediat e huaja raportuan se ylli i muzikës u shtrua në spital jashtë vullnetit të saj me urdhër të babait, Jamie Spears.

Jamie pretendohet se mori këtë vendim për shkak se ishte i shqetësuar për shëndetin e vajzës së tij.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Fund tragjik i vogëlushit që u zhduk dy ditë më parë, ja çfarë ka ndodhur

Bota Shqiptare

Fund tragjik i vogëlushit që u zhduk dy ditë më parë, ja çfarë ka ndodhur

Një fëmijë shqiptar i moshës katër vjeç me vendbanim në Zvicër u raportua ditën e djeshme i zhdukur nga familja e tij në qytetin Wieldegg. Sipas dëshmisë së dhënë nga nëna...

1500 trupa amerikane dërgohen në Lindjen e Mesme

Globi

1500 trupa amerikane dërgohen në Lindjen e Mesme

Shtetet e Bashkuara do të dërgojnë 1,500 ushtarë në Lindje të Mesme, për të shtuar forcën ushtarake në këtë rajon, në kohën e rritjes së tensioneve me Iranin. Presidenti amerikan...

Plagosi 13 vetë, ky është personi i dyshuar i sulmit në Lion (foto)

Globi

Plagosi 13 vetë, ky është personi i dyshuar i sulmit në Lion (foto)

Këtë pasdite, Lioni i Francës u trondit, pasi një bombë shpërtheu dhe ka plagosur 13 persona. Mediat franceze dhe ata botërore kanë publikuar fotot, që tregojnë njeriun që dyshohet se...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!