Çifti arrin në Kosovë, Mozzik flet për arrestimin e Loredanës

E Enjte, 09 May 2019 20:37

Loredana dhe Mozzik kanë mbërritur në Kosovë për të bërë xhirimet e videoklipit të ri muzikor.

Nuk ka munguar përballja e tyre me mediat kosovare, ku u pyetën në lidhje me akuzat për mashtrim dhe arrestimin e Loredanës.

Bashkëshorti i reperes, Mozzik ka zgjedhur të reagojë para kamerave duke thënë se do flasin avokatët për arrestimin e Loredanës në lidhje me vjedhjen në mënyrë mashtruese të 900 mijë frangave nga cifti gjerman, konfirmon Prive.

Prokuroria në Luzern po heton ende për çështjen e saj. E përditshmja zvicerane "20 minuten" raportoi se avokati i Loredanës i ka ofruar 350 mijë franga çiftit gjerman, gjë të cilën e kanë refuzuar.

Gruaja që i ka akuzuar thotë se Loredana me vëllain e saj i kanë marrë më shumë se 900 mijë franga, pasi nuk po i ofrojnë as gjysmën e shumës së marrë.

Për momentin, Prokuroria ka marrë vendimin e hetimit në gjendje të lirë. Nuk dihet nëse në kushtet e vendosura lejohet që të largohet nga vendi.

Modifikuar më Premte, 10 May 2019 10:17

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Plas në burgun grek, përleshje masive mes shqiptarësh

Aktualitet

Plas në burgun grek, përleshje masive mes shqiptarësh

Natë episodike në burgun e Koridhalosë. Gjatë natës 2 të burgosur shqiptarë janë përleshur egër, ndërsa një prej tyre ka kaluar nga sektori B në sektorin C. Fillimisht është bërë e...

Detaje/ Plagosja në Lezhë, shoqërime masive për ngjarjen

Aktualitet

Detaje/ Plagosja në Lezhë, shoqërime masive për ngjarjen

Policia e Lezhës ka shoqëruar disa persona për ngjarjen e djeshme, ku mbeti i plagosur një 35-vjeçar. Fatmirësisht i plagosuri është jashtë rrezikut për jetën dhe po merr ndihmë të...

Atentat me armë në Vlorë, dy të rinjve: një i vdekur, një i plagosur rëndë

Aktualitet

Atentat me armë në Vlorë, dy të rinjve: një i vdekur, një i plagosur rëndë

Një atentat me armë është bërë ndaj dy të rinjve që udhëtonin me motorr në rrugën e fshatit Poro të Vlorës. Si pasojë e atentatit, njeri prej tyre, Sotiraq Mëhilli...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!