7 muaj ushtrime frymëmarrje për të veshur një fustan

Tuesday, 14 May 2019 09:04

Kim Kardashian ka pranuar se ka marrë leksione për frymëmarrje,  para se të vishej për në evenimentin e Met Gala , shkruan DailyMail.

38-vjeçarja ndau një pamje të sinqertë të vetes duke treguar ushtrimet e saj që kishte kryer për disa muaj me radhë për të mbajtur korsenë e fustanit të bujshëm.

“Dita kur kuptova se tema e Met Gala ishte “kamp”, po atë ditë ne i bëmë thirrje @manfredthierrymugler mbretit të kampit! Ne u takuam në Miami menjëherë pas festave të vitit të kaluar dhe pa skica! Mësova shumë për kuturën nga ky njeri gjenial, ishte përtej kuture, ishte art! ‘

Kim punoi me Z. Peal për mësimet e frymëmarrjes, njeriun i cili është vënë në dukje si prodhuesi më i shquar në botë.

Ushtrimet sipas saj zgjatën plot shtatë muaj.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Luan Rama për dorëheqjen e Haradinajt: Akt civil prej burri shteti

Politikë

Luan Rama për dorëheqjen e Haradinajt: Akt civil prej burri shteti

Luan Rama e ka quajtur peshë dinjiteti dorëheqjen e Ramush Haradinajt. Sipas Ramës, Haradinaj ka bërë një akt prej burri shteti i duke i mësuar të gjithve se sa vlerë ka...

Limaj: Intervistimi i Haradinajt, ftesë e padrejtë nga një gjykatë e padrejtë

Bota Shqiptare

Limaj: Intervistimi i Haradinajt, ftesë e padrejtë nga një gjykatë e padrejtë

“Ftesa për intervistë nga Gjykata Speciale në cilësinë e të dyshuarit për kryeministrin e Qeverisë së Kosovës, Ramush Haradinaj është një ftesë e padrejtë, nga një gjykatë e padrejtë”,- kështu...

Nuk përmbahet Ingrit Gjoni/ Surprizon ndjekësit me foton e fundit

Show-biz

Nuk përmbahet Ingrit Gjoni/ Surprizon ndjekësit me foton e fundit

Këngëtarja Ingrit Gjoni i ka befasuar të gjithë ndjekësit e saj me foton e fundit. Para disa orësh këngëtarja ka publikuar një foto ku shfaqet nudo, teksa ka hedhur mbi...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!