Rita Ora “kapet mat” me këngëtarin 3 vite më të vogël

Tuesday, 14 May 2019 15:14

Ata kanë qenë miq të ngushtë, kanë ndarë skenën dhe bashkëpunuan në një këngë së bashku. Është fjala për dy këngëtarët e famshëm, Rita Ora dhe Liam Payne, të cilët mbrëmjen e djeshme janë fotografuar duke darkuar në një restorant në Londër.

Rita

 

28-vjeçarja dukej tejet elegante dhe në super formë me fustanin e saj që i ekspozonte shpinën dhe këmbët. Ndërkohë 25-vjeçari nuk mbetej pas me këmishën e tij me lule dhe një look mjaft casual.

liam

Kujtojmë se Rita dhe Liam kanë kohë që njihen bashkë që kur sollën hitin e filmit “50 Shades of Grey”, “For You”, që ngjalli shumë thashetheme se mund të kishte një lidhje romantike mes tyre.

rita1

Në atë kohë madje thuhej se partnerja e Liam, Cheryl Cole ishte xheloze për Ritën, veçanërisht pas një performance ku dyshja u puth në skenë.

rita2liam1rita3liam2

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Plas në burgun grek, përleshje masive mes shqiptarësh

Aktualitet

Plas në burgun grek, përleshje masive mes shqiptarësh

Natë episodike në burgun e Koridhalosë. Gjatë natës 2 të burgosur shqiptarë janë përleshur egër, ndërsa një prej tyre ka kaluar nga sektori B në sektorin C. Fillimisht është bërë e...

Detaje/ Plagosja në Lezhë, shoqërime masive për ngjarjen

Aktualitet

Detaje/ Plagosja në Lezhë, shoqërime masive për ngjarjen

Policia e Lezhës ka shoqëruar disa persona për ngjarjen e djeshme, ku mbeti i plagosur një 35-vjeçar. Fatmirësisht i plagosuri është jashtë rrezikut për jetën dhe po merr ndihmë të...

Atentat me armë në Vlorë, dy të rinjve: një i vdekur, një i plagosur rëndë

Aktualitet

Atentat me armë në Vlorë, dy të rinjve: një i vdekur, një i plagosur rëndë

Një atentat me armë është bërë ndaj dy të rinjve që udhëtonin me motorr në rrugën e fshatit Poro të Vlorës. Si pasojë e atentatit, njeri prej tyre, Sotiraq Mëhilli...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!