Vertikale nudo/ Vajza e Ornella Mutit “shfrenon” rrjetin me pozat

Saturday, 18 May 2019 18:26

Disa foto të Naike Rivelli, vajzës së aktores Ornella Muti, po bëjnë xhiron në rrjetet sociale.

Rivelli është një praktikuese e rregullt e yogës nudo dhe këtë nuk ka nguruar që ta ndajë me ndjekësit e saj.

Image result for Naike Rivelli,

Këto foto janë quajtur si të ekzagjeruara nga ana e ndjekësve që nuk janë të paktë në numër por ajo i ka shpjeguar si manifestime artistike.

Image result for Naike Rivelli,

Rivelli asnjëherë nuk e ka parë si problem ekspozimin nudo të trupit të saj dhe shpesh publikon foto që ndezin diskutime.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Show-biz

“Je më e ngrohtë se dielli”/ Olta Gixhari “ndez” rrjetin, fansat e “mbysin” me komente

emperaturat e nxehta kanë bërë që plazhet dhe pishinat të jenë plot që në muajin qershor. Gjithashtu edhe vip-at shqiptarë kanë provokuar fansat me fotot e tyre me bikini. Një prej tyre...

E FUNDIT/ Ndahet nga jeta themeluesi i Partisë Demokratike, Ina Zhupa e prekur jep lajmin e hidhur

Politikë

E FUNDIT/ Ndahet nga jeta themeluesi i Partisë Demokratike, Ina Zhupa e prekur jep lajmin e hidhur

Ish-kreu i Shoqatës së të Përndjekurve Politikë Antikomunistë të Shqipërisë dhe themeluesi i Partisë Demokratike, Sejdi Peka ka ndërrua jetë ditën e sotme. Lajmin të ditur e ka bërë të ditur...

Kaos në Etiopi, dështon një grusht shteti, vritet gjenerali rebel

Globi

Kaos në Etiopi, dështon një grusht shteti, vritet gjenerali rebel

Tensioni po arrin kulmin e tij në Etopi. Vendi afrikan me më shumë se 100 milion banorë po përjeton disa nga ditët më të vështira të viteve të fundit, me...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!