FOTOGALERIA/ Kate Middlleton shkëlqen në banketin me Trump

Tuesday, 04 June 2019 12:17

Kate Middlleton në banketin e Shtetit me Trump  vesh fustanin e gjatë dhe të bardhë të princesësh, Diana. Shkëlqen edhe Melania, edhe ajo me fustan të bardhë si Mbretëresha Elisabet dhe Camilla Parker BoWles. E vetmja që mungon është Meghan Markle.

Gruaja e Harry me  justifikimin e kujdesjes ndaj të voglit Archie, nuk u prezantua në darkën e Shtetit. Dukeshës së Sussex nuk i pëlqen Trump, ndërsa ky i fundit e ka kritikuar duke e cilësuar si të ‘keqe’.

Por edhe për Kate Middleton prania e amerikanëve duke e bezdisshme, aq sa ka kërkuar të mos ulet pranë Trump. Pavarësisht se në kodin e darkës nuk kishte indikim për ngjyrën, familja mbretërore zgjodhi të vishej e tëra me të bardha.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Show-biz

“Je më e ngrohtë se dielli”/ Olta Gixhari “ndez” rrjetin, fansat e “mbysin” me komente

emperaturat e nxehta kanë bërë që plazhet dhe pishinat të jenë plot që në muajin qershor. Gjithashtu edhe vip-at shqiptarë kanë provokuar fansat me fotot e tyre me bikini. Një prej tyre...

E FUNDIT/ Ndahet nga jeta themeluesi i Partisë Demokratike, Ina Zhupa e prekur jep lajmin e hidhur

Politikë

E FUNDIT/ Ndahet nga jeta themeluesi i Partisë Demokratike, Ina Zhupa e prekur jep lajmin e hidhur

Ish-kreu i Shoqatës së të Përndjekurve Politikë Antikomunistë të Shqipërisë dhe themeluesi i Partisë Demokratike, Sejdi Peka ka ndërrua jetë ditën e sotme. Lajmin të ditur e ka bërë të ditur...

Kaos në Etiopi, dështon një grusht shteti, vritet gjenerali rebel

Globi

Kaos në Etiopi, dështon një grusht shteti, vritet gjenerali rebel

Tensioni po arrin kulmin e tij në Etopi. Vendi afrikan me më shumë se 100 milion banorë po përjeton disa nga ditët më të vështira të viteve të fundit, me...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!