Rihanna, artistja më e pasur në botë

E mërkurë, 05 June 2019 15:59

Sipas klasifikimit të Revistës Forbes: Rihanna nuk është vetëm një artiste e famshme dhe e bukur por  dhe artisja femër më e pasur  në botë.

Pasuria e saj i tejkalon 500 milion euro. Pas saj renditen:

– Madonna që nuk shkon përtej 500milionë

-Celine Dion me 400 milionë

-Beyoncé me 350 milionë.

Vetëm 31 vjeç, këngëtarja nga Barbados,  është gjithashtu  sipërmarrëse falë punës së saj në fushën e modës, bizhuterive dhe kozmetikës.

/Ora News.tv/

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Show-biz

“Je më e ngrohtë se dielli”/ Olta Gixhari “ndez” rrjetin, fansat e “mbysin” me komente

emperaturat e nxehta kanë bërë që plazhet dhe pishinat të jenë plot që në muajin qershor. Gjithashtu edhe vip-at shqiptarë kanë provokuar fansat me fotot e tyre me bikini. Një prej tyre...

E FUNDIT/ Ndahet nga jeta themeluesi i Partisë Demokratike, Ina Zhupa e prekur jep lajmin e hidhur

Politikë

E FUNDIT/ Ndahet nga jeta themeluesi i Partisë Demokratike, Ina Zhupa e prekur jep lajmin e hidhur

Ish-kreu i Shoqatës së të Përndjekurve Politikë Antikomunistë të Shqipërisë dhe themeluesi i Partisë Demokratike, Sejdi Peka ka ndërrua jetë ditën e sotme. Lajmin të ditur e ka bërë të ditur...

Kaos në Etiopi, dështon një grusht shteti, vritet gjenerali rebel

Globi

Kaos në Etiopi, dështon një grusht shteti, vritet gjenerali rebel

Tensioni po arrin kulmin e tij në Etopi. Vendi afrikan me më shumë se 100 milion banorë po përjeton disa nga ditët më të vështira të viteve të fundit, me...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!