Brad Pitt kërkon divorc me ngulm! Ka një femër të re në jetën e tij?

Premte, 07 June 2019 18:39

Kanë kaluar tre vite që prej kohës kur Angelina Jolie paraqiti kërkesën për divorc ndaj Brad Pitt. Ai është lodhur nga shtyrja e seancave gjyqësore, prandaj ka marrë një vendim.

Ylli i Hollivudit i ka kërkuar avokatëve që të bëjnë kërkesë për datën finale të divorcit, në të kundërt Angelina do të gjobitet.

Një burim pranë tij tha për ‘The Sun’: “Pavarësisht se Brad Pitt është treguar shumë i durueshëm gjatë këtij procesi, tashmë ai ka humbur durimin. Pitt është i lodhur nga ish gruaja pasi ajo është parë duke lëvizur dhe duke ‘u zhdukur’ muaj pas muaji për ti ikur divorcit të tyre."

Aktori dyshon se ish-gruaja po bën një lojë, prandaj vonon procesin e divorcit. Nuk dihet nëse ka një femër të re në jetën e Brad, por burimet pranë tij thonë se është lodhur nga zvarritja e kësaj historie.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Show-biz

“Je më e ngrohtë se dielli”/ Olta Gixhari “ndez” rrjetin, fansat e “mbysin” me komente

emperaturat e nxehta kanë bërë që plazhet dhe pishinat të jenë plot që në muajin qershor. Gjithashtu edhe vip-at shqiptarë kanë provokuar fansat me fotot e tyre me bikini. Një prej tyre...

E FUNDIT/ Ndahet nga jeta themeluesi i Partisë Demokratike, Ina Zhupa e prekur jep lajmin e hidhur

Politikë

E FUNDIT/ Ndahet nga jeta themeluesi i Partisë Demokratike, Ina Zhupa e prekur jep lajmin e hidhur

Ish-kreu i Shoqatës së të Përndjekurve Politikë Antikomunistë të Shqipërisë dhe themeluesi i Partisë Demokratike, Sejdi Peka ka ndërrua jetë ditën e sotme. Lajmin të ditur e ka bërë të ditur...

Kaos në Etiopi, dështon një grusht shteti, vritet gjenerali rebel

Globi

Kaos në Etiopi, dështon një grusht shteti, vritet gjenerali rebel

Tensioni po arrin kulmin e tij në Etopi. Vendi afrikan me më shumë se 100 milion banorë po përjeton disa nga ditët më të vështira të viteve të fundit, me...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!